Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prawe zewnetrzne lusterko nie grzeje


Yoghurt

Rekomendowane odpowiedzi

Prawe lusterko przestalo mi grzac. Sprawdzilem na dwoch roznych wkladach i jest to samo wiec to raczej nie wina wkladu. sterowanie oraz skladanie dziala ok. Lewe grzeje wiec albo padl gdzies kabelek (mysle, ze miedzy modulem w drzwiach a lusterkiem) lub sam modul padl. Orientuje sie ktos, ktore piny z wtyczki lusterka odpowiadaja za grzanie. Chce sprawdzic miernikiem czy po wlaczeniu grzania modul podaje napiecie na te piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mni tez nie grzał prawy wkład a taka była tego przyczyna

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/brak-grzania-lusterek-prosze-pomoc-303811/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mni tez nie grzał prawy wkład a taka była tego przyczyna

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/brak-grzania-lusterek-prosze-pomoc-303811/

jaka była tego przyczyna bo link się nie otwiera

Prawe lusterko przestalo mi grzac. Sprawdzilem na dwoch roznych wkladach i jest to samo wiec to raczej nie wina wkladu. sterowanie oraz skladanie dziala ok. Lewe grzeje wiec albo padl gdzies kabelek (mysle, ze miedzy modulem w drzwiach a lusterkiem) lub sam modul padl. Orientuje sie ktos, ktore piny z wtyczki lusterka odpowiadaja za grzanie. Chce sprawdzic miernikiem czy po wlaczeniu grzania modul podaje napiecie na te piny.

znacie ta przyczyne jeżeli prawe lusterko nie grzeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie okazalo, ze zasniedzialy piny zenskie we wtyczce, ktora idzie od luster do modulu w drzwiach. kupilem lusterko skladane, z fotochromem i pamiecia (czyli full opcja) ale bez wtyczki i musialem dorabiac wtyczke i piny. piny kupilem na allegro zamiast w ASO i po okolo 2 latach zasniedzialy. po oczyszczeniu wszystko wrocilo do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...