Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki jest prawidlowy kąt wtrysku 2.5 tdi ake?????


djzak

Rekomendowane odpowiedzi

j aki jest prawidlowy kat wtrysku 2.5 tdi ake????? ja mam niby 101 wacha sie na 102....to dobrze czy zle???? no i jaki jest idealny kat????

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

j aki jest prawidlowy kat wtrysku 2.5 tdi ake????? ja mam niby 101 wacha sie na 102....to dobrze czy zle???? no i jaki jest idealny kat????

czyli ma byc blizej 2 czy wyzej 2? chodzi o ideal:d zeby ladnie zapalal na mrozie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2.5v6tdi sprawdza sie inaczej

nastawy podstawowe/basi csettings, log 004 (oznaczany logicznie jako 004BS) i auto przelacza sie naprzemiennie na kat maksymalnie wczesny i maksymalnie pozny...

kat poprawny jest wtedy gdy wartosc uzyskiwana na late/pozno miesci sie w przedziale 0-4ATDC (lub 0 do -4ATDC /konwencja starego vagcoma)

w skromnosci swej polecam moj elaborat

- [TDI VP] Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2.5v6tdi sprawdza sie inaczej

nastawy podstawowe/basi csettings, log 004 (oznaczany logicznie jako 004BS) i auto przelacza sie naprzemiennie na kat maksymalnie wczesny i maksymalnie pozny...

kat poprawny jest wtedy gdy wartosc uzyskiwana na late/pozno miesci sie w przedziale 0-4ATDC (lub 0 do -4ATDC /konwencja starego vagcoma)

w skromnosci swej polecam moj elaborat

- [TDI VP] Analizujemy Logi TDI - kąt wtrysku • .: AUDI KLUB POLSKA :. •

dzieki za informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam:

w logu 004 masz kolumne kat zadany (ecu taki chce uzyskac) i faktyczny (kat zadany na wolnych obrotach to okolo 1-3ATDC a kat podczas "buta" to okolo 10-11BTDC) .... w 004BS auto przelacza sie na skrajne mozliwe katy wtrysku... by mechanik nie musial sie zastanawiac o co chodzi to uznano, ze jak kat uzysjiwany na late bedzie w przedziale 0-4ATDC to jest poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...