Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampa przednia - luzno lata w poziomie


szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ostatnio jadąc we mgle zauważyłem że światło z lewej lampy jest skierowane do środka. Myślałem że to tylko kwestia ustawienia, ale dzisiaj jak wymieniałem żarówkę zauważyłem, że odbłyśnik rusza się swobodnie w poziomie.

Można to jakoś naprawić? Może ma ktoś fotki rozebranej lampy, żebym zobaczył w którym miejscu są mocowania odbłyśnika i jak wyglądają?

Lampa zwykła.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek nie mam.

obstawiam ze albo uszkodziło sie mocowanie . albo wyskoczyło z przegubu.

bez zdjecia lampy z auta bedzie ciezko cokolwiek z tym zrobic.

w b7 plus jest taki ze jak ukodzodziło sie mocowanie to rozklejanie lamp to pikuś bo sa na miekkim kleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyskoczyło z przegubu to bez ściągnięcia lampy nie da się włożyć? Lampa jest luźna od strony kierunku. Jak ją przytrzymam ręką w skrajnym położeniu, to reaguje na regulację śrubą przy kierunku, nawet chyba delikatnie wskakuje w mocowanie, ale i tak ma luz, a przy ciut mocniejszym dotknięciu wyskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprubuj wcisnac wciagnac odbłysnik w strone wnetzra auta.

ale z tego ci piszesz to wyglada na to ze własnie jest uszkodzone mocowanie te tak lekko wskauje i wyskauje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem fotkę wnętrza lampy, i się okazało że mocowanie jest pęknięte. W ciemno spróbowałem to jakoś skleić, zobaczymy co z tego będzie jutro, jak klej wyschnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

chcialem odgrzać temat - czy udało Ci się uporac z tym problemem? Czy rozklejałeś lampę?

Mam podobny problem.

dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, lampę wtedy skleiłem i było ok, bez jej rozklejania. Chwilę później zmieniłem na ksenon także nie mam już tego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...