Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie! Dopiero co założyłem nawigacje i jest pewien problem. Jedyna jaka mapa na niej chodzi to mapa Niemiec, która była w niej jak kupiłem. Mapa ta jest widać kopiowana na jakiejś płycie o słabej jakości a jednak chodzi. Może problem leży po stronie map, które ściagam i nagrywam na cd. Dodam ze nagrywałem na cd philipsa, tdk, sony i to prędkością x2. Przykład mapy jaką mam to Blaupunkt.Teleatlas.Czech.Republic.Poland.DX.2007.2008. Może ta nawigacja nie obsługuje map w formacie DX? Albo potrzebny jest specjalny czytnik? Jeszcze jedno pytanie koledzy- czy to prawda, że ten model nie czyta płyt cd i trzeba podłączyć zmieniarkę? Przeszukałem całe forum w szukaniu odpowiedzi na te tematy i niestety nici. Wiem, że ta nawigacja nie jest dobra w porównaniu do np.: RNS-E, no ale jak już ja kupiłem to chociaż chciałbym z niej korzystać ;). Bardzo proszę o pomoc.

p1010416iv4.jpg

p1010411dp1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj na CD TDK z napisem Audio (zielona) musi działać . Możesz też mieć brudny laser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nagrywałem i nici z tego. Nagrywałem profilem Safe, który zapodali na www.peb.pl i nici z tego. Znacie jakieś inne płyty na których chodzi wam mapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verbatim :] a jak nie to sprobuj jakis najtanszy chłam :][br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 20:11 _________________________________________________a i mozesz sobie jeszcze zmienic soft na pl:] a u ciebie predkosc liczy z abs czy normalnie tylko antena masz dolazona ja tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to bedzie ta sama mapa co do malej navi miedzy zegarami ale jesli tak, to jak bedziesz przejezdzal przez Wroclaw przy okazji to sie odezwij, mam nagrana na verbatimie i chodzi bez problemu, jak cos to zawsze mozna sprawdzic u Ciebie i zrobic szybkie copy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem już chyba z 10 płyt i lipa. Na jednym z for czytałem, że zamiast bawić sie w próbowanie różnych płyt najlepiej wypalić na niebieskiej (od spodu) Verbatima. Mam ściągniety z neta język polski ale muszę wyczaić jak nagrywać aby chodziły mapy. Jutro jeszcze wezmę cd do czyszczenia lasera i przejadę tak na wszelki wypadek. Carnivore a na jakiej płycie masz nagrana tą mapę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na grywam na czarnych plytach , programem do nagrywania clone cd i kazda chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nagrywam na srebrnych verbatimach, zadna tam jakas rewelacja, zwykle plytki tyle ze tez uzywam clone cd z profilem do nagrywania teleatlasa... ostatnio zdarzylo mi sie tez nagrac na zupelnie najzwyklejszej cd TDK i dzialala bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nagrywałem na różnych płytach i wszystko działało. Moim zdaniem problem leży albo po stronie nagrywarki albo oprogramowania. Ja używałem Clone CD z profilem Safedisc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywałem już na 3 nagrywarkach i na chyba 10 płytach. Prędkości od 1x do 4 x. Już mnie zaczynają denerwować te testy. Poszukam jakiejś dobre niebieskiej cd i zobaczymy czy pójdzie. Dzięki chłopaki za zainteresowanie tematem. A jeszcze mam pytanie odnośnie CD audio. Muzyka chodzi w NaviPlus czy obowiązkowa jest zmieniarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... lub transmiter

Rany, nawet nie proponuj ludziom takiego badziewnego rozwiązania jak transmiter FM :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałem 3 różne w tym iTripa dedykowanego do Ipoda Nano, który chyba był najlepszej jakości. Sprzedałem po 2 tygodniach. Jakość dźwięku koszmarna (mocno przyduszony, jak ze starej zdezelowanej kasety). Do tego w trasach wcinały się ciągle lokalne stacje albo Radio Ma Ryja.

Zamiast tego polecam zwykłą zmieniarkę Audi CD albo interface AV lub dedykowany do iPoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi dlaczego miales korzystasz? pewnie jestes jednym z tych co do kompa kupowali sb audigy karte dzwiekowa bo slyszysz roznice dla normalnego uzytkowniika transmiter jest tanim i wmiare dobrym urzadzonkiem

Nie wiem jaki by trzeba mieć tępy słuch żeby nie słyszeć różnicy między dźwiękiem z transmitera a jakiegoś normalnego źródła dźwięku. Owszem jest tani :kox: A co do SB Audigy - słychać różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie swoje a ja swoje nie trzeba kabli a nie kazdy jest takim audiofilem jak wy mi pasuje narazie ale po wakacjach kupuje dvd

Używaj, proszę, znaków interpunkcyjnych.

Ciężko zrozumieć co chcesz powiedzieć.

Sorki za OT .

Nie każdy jest audiofilem ? :polew:

Rozpierdo . iłes mi nerki tym tekstem :polew:

Może raczej : nie każdemu słoń na ucho nadepnął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w całej rozciągłości. Myśle, że powinniśmy stworzyć listę rzeczy, których absolutnie nie wolno stosować w połączeniu z tak wytrawną marką jak Audi (neony w podwoziu, tylne lampy lexus style, brewki, itp) :thumbdown:

Do grona wyżej wymienionych powinny dołączyć wszystkie FM transmitery :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopcy podniecacie sie a pewnie macie radia na kasete marki safari hehe znawcy:P[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 23:31 _________________________________________________jak juz napisalem kazdy ma swoje zdanie i szanuje co piszecie ale jest takie moje zdanie ze jest to nawet fajny bajer ten co ja mam gra fajnie sa tylko szumy ciche wiec ja moge to polecic zwlaszcza ze malo kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...