Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dzwiek z okolic panelu sterowania nawiewem


Mariusz90r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio wracając z pracy po 5min jazdy pojawił się w moim aucie taki dźwięk. Radio włączone/wył nie ma różnicy, panel nawiewu wł/wył również nie ma różnicy, dopiero jak przekręce kluczyk w pozycje pierwszą(tak że tylko radio pozostaje włączone) dźwięk znika, po ponownym odpaleniu syt. wygląda tak jak na załączonym przeze mnie filmiku:

A4 weird noise - YouTube

jakieś pomysły? Co to może być i jak usunąć usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk jakby radio kasetę przewijało... może wyjąć radio, odłączyć od kostek i ponownie spróbować :eusathink:

Radio ma non stop zasilanie więc może jest jakiś błąd, zwarcie i nie ma znaczenie czy jest wł czy wył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka też była moja pierwsza myśl że to dźwięk przewijania kasety, tylko jak wtedy wytłumaczyć to że przy stacyjce w pozycji jeden gdzie działa tylko radio dźwięku nie ma, a jak tylko odpale auto to wraca :/ Dzisiaj bede rozkręcał deskę i nasłuchiwał, może do czegoś dojdę. W każdym razie wszelkie pomysły/rady mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klimatronik ci dobrze chodzi?dzwiek jakby klapy sie gdzies przyblokowaly i silniczek kreci na sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem deskę i jak się okazało jak ostatnio bawiłem sie trochę z kablami od radia (montowałem emulator zmieniarki), to niechcący jeden z kabli dostał sie w okolice wspomnianego wyżej wiatraczka i na jakimś wyboju spadł na niego, a ten ocierając się o wiatraczek, wydawał z siebie tak uroczy dźwięk jak w powyższym filmiku. 20minut roboty i po kłopocie. Dzięki za zainteresowanie, temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...