Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy będzie pasował wzmacniacz?


kozacch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj wygrałem aukcje skrzyni basowej PANASONIC POTĘŻNA SKRZYNIA 2600W SUBWOOFER 2X25CM (2906558030) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i mam problem, gdyż potrzebuje wzmacniacz.

W tym temacie nie mam pojęcia czym się sugerować przy wyborze. RMS, ohm czy inne parametry mi nic nie mówią.

Znalazłem coś takiego: wzmacniacz MAC MPX 4500 1200WAT czterokanałowy (2900723440) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , a pytanie brzmi czy da rade sobie on z tym?

I w miarę możliwości doradźcie coś innego, lepszego w granicach cenowych tego sprzętu.

Z góry dziękuję i oczekuję na rzeszę pomocnych forumowiczów :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z Twojego opisu wynika ze szukasz poteznej lupanki az sie wszystko w kolo bedzie trzeslo malym kosztem

nie znam firmy Mac

wg mnie pod taka tube o ile faktycznie te glosniki panasonic maja po 250w w rms potrzeba konkretnego firmowego wzmacniacza plus kondensatory by to wszystko podtrzymac i porzadnego okablowania

tyle ze nic nie piszesz jakie masz radio i jaka reszte glosnikow - jezeli fabryczne bedziesz mial efekt basu i nic wiecej....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zielony w temacie tym. Radio mam Kenwood KDC-3054UG/URY + CZYTNIK GRATIS !!! (2899962849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. .

Może nie jest szałowe, ale takie mam i będzie pod to podłączone. W temacie jestem zielony, dlatego proszę tutaj o pomoc.

Jaki wzmacniacz polecasz i po co te kondensatory? Dla mnie to magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam solidny wzmacniacz np magnata by mial jakies 4x150 w po mostkowaniu bedzie jakies 2x300 wiec powinien dac rade tej tubie

nie jestem audiofilem wiec nic konkretnego ci nie wyszukam

radio styknie o ile ma wyjscia na wzmacniacz i sterowanie nim

przy takiej mocy wzmacniacza i tubie nie bedzie sluchac srednich i wysokick tonow w glosnkiach drzwiowych

kondensator/y beda potzrebne po to by spadkow napiecia nie bylo przy szybkim dynamicznym basie - by nadazaly glosniki i wzmacniacz za dzwiekiem

przy duzej mocy jest duze zuzucie pradu - kondensatory sie laduja i zapewniaja stale napiecie - bez tych wlasnie spadkow

jak jestes zielony poczytaj jakies forum o tematyce naglosnienia

tam Ci szybciej ktos doradzi bo bez podstawowej wiedzy bedziesz mial przerost formy nad trescia - duzo basu i nic wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh wiesz jak to fiat sie reklamuje jaki on dobry? albo ford?

poszukaj poczytaj moze masz racje ale z tego co wiem firmy corki to maja zawsze linie tansze niz orginalne firmy (wersje eko)

a wersje eko sa na slabszych podzespolach - maja gorsze parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...