Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze swiatlami stop


greg1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

po wymianie zarowki swiatla stopu z prawej strony zauwazylem, ze po nacisnieciu hamulca swieci sie postojowe z prawej strony.Jezeli zarowke stopu wyciagne to postojowe gasnie.Moze zarowka stopu nieodpowiednia?zalozylem jednowoknowa.A wczesniej zaswiecila sie kontrolka swiec zarowych i przez pare sekund migala.A jaka prawidlowa żarowka powinna byc.

Prosze o porady i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po wymianie zarowki swiatla stopu z prawej strony zauwazylem, ze po nacisnieciu hamulca swieci sie postojowe z prawej strony.Jezeli zarowke stopu wyciagne to postojowe gasnie.Moze zarowka stopu nieodpowiednia?zalozylem jednowoknowa.A wczesniej zaswiecila sie kontrolka swiec zarowych i przez pare sekund migala.A jaka prawidlowa żarowka powinna byc.

Prosze o porady i z gory dziekuje.

Żarówka od stopu to żarówka na samym dole i ona jest podwójna razem ze światłem pozycyjnym Najlepiej ją wymieniać na zapalonych pozycyjnych bu uniknąć pomyłki mocy światła (5W słabsze światło to pozycja..) a żarówka to 5/21W 12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem,ale jak patrzylem na budowe gniazda zarowki to jest tam tylko jedna blaszka ktora laczy zarowke od dolu,a ta zarowka jest chyba dwustykowa.Ale zla zarowka moze byc tym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie padł ci czujnik światła stopu i stą ten problem z żarówkami jak i miganiem kontrolki świec żarowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem,ale jak patrzylem na budowe gniazda zarowki to jest tam tylko jedna blaszka ktora laczy zarowke od dolu,a ta zarowka jest chyba dwustykowa.

Tak żarówka jest dwu stykowa i muszą nyć dwie blaszki stykowe jak to nazwałeś

A nie pomyliłeś się ze światłem przeciw mgielnym? które jest u samej góry?tam przychodzi żarówka 21W jedno włuknowa i blaszka stykowa pojedyncza.

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

Grzegorz a powiedz mi jakie Ty lampy masz? bo ja mówię o po lifcie o takiej jak jest na dole fotki...Jeśli masz taką oprawę żarówek jak na tej dolnej fotce to żarówka od stopu przychodzą takie jak Ci podałem

tu masz fotkę

bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jest z 98r po pierwszym lifcie,napewno nie jest to dolna lampa.Jak wlozylem ta zarowke z jedna stopka to na postojowych swieci slabiej jak sie nacisnie hamulec to jakby dostawala wieksze napiecie i swieci jasniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...