Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycena do AC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Wczoraj zgłosiłem się do PZU o wycenę auta w celu podpisanie kolejnej umowy na oc, ac, nw, auto szyba itd.

I co usłyszałem wg (chyba) eurtoaxu auto wyceniają mi na 19.000zł :shock3:

Co dalej zrobić???? Bo przecież to jest jakaś kpina!

Pzdr

Opublikowano

a mnie wyliczyli takie kwoty na AC i OC :grin:

[TABLE=class: offerTable, width: 745]

[TD=class: comparisonsOferyCheckbox, align: center][/TD]

[TD=class: tuIcon, align: center]logo_big_Mtu.gif[/TD]

[TD=class: offerDesc]OC AC ASS NNW SZYBY

szczegóły oferty

[/TD]

[TD=class: rankValue, align: center]

stars.png

3.9[/TD]

[TD=class: price, align: center]1 308,00 zł

[/TD]

[TD=class: offerButtons, align: center]

[/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenRight, align: center][/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenLeft, align: center][/TD]

[TD=class: comparisonsOferyCheckbox, align: center][/TD]

[TD=class: tuIcon, align: center]logo_big_Allianz.gif[/TD]

[TD=class: offerDesc]OC AC ASS NNW

szczegóły oferty

[/TD]

[TD=class: rankValue, align: center]

stars.png

3.7[/TD]

[TD=class: price, align: center]1 803,00 zł

[/TD]

[TD=class: offerButtons, align: center]

[/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenRight, align: center][/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenLeft, align: center][/TD]

[TD=class: comparisonsOferyCheckbox, align: center][/TD]

[TD=class: tuIcon, align: center]logo_big_Pzu.gif[/TD]

[TD=class: offerDesc]OC AC ASS NNW SZYBY

szczegóły oferty

[/TD]

[TD=class: rankValue, align: center]

stars.png

4.2[/TD]

[TD=class: price, align: center]3 037,00 zł

[/TD]

[TD=class: offerButtons, align: center]

[/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenRight, align: center][/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenLeft, align: center][/TD]

[TD=class: comparisonsOferyCheckbox, align: center][/TD]

[TD=class: tuIcon, align: center]logo_big_Pzu.gif[/TD]

[TD=class: offerDesc]OC AC ASS

szczegóły oferty

[/TD]

[TD=class: rankValue, align: center]

stars.png

3.9[/TD]

[TD=class: price, align: center]4 558,00 zł

[/TD]

[TD=class: offerButtons, align: center]

[/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenRight, align: center][/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenLeft, align: center][/TD]

[TD=class: comparisonsOferyCheckbox, align: center][/TD]

[TD=class: tuIcon, align: center]logo_big_Generali.gif[/TD]

[TD=class: offerDesc]OC AC ASS NNW

szczegóły oferty

[/TD]

[TD=class: rankValue, align: center]

stars.png

4.2[/TD]

[TD=class: price, align: center]5 185,00 zł

[/TD]

[TD=class: offerButtons, align: center]

[/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenRight, align: center][/TD]

[TD=class: cornerGreen cornerGreenLeft, align: center][/TD]

[TD=class: comparisonsOferyCheckbox, align: center][/TD]

[TD=class: tuIcon, align: center]logo_big_Generali.gif[/TD]

[TD=class: offerDesc]OC AC ASS NNW OP

szczegóły oferty

[/TD]

[TD=class: rankValue, align: center]

stars.png

4.3[/TD]

[TD=class: price, align: center]5 667,00 zł

[/TD]

[/TABLE]

Opublikowano

To coś mało, u mnie w Pzu po załadowaniu całego wyp. wyszło 22tys. kazałem podnieść o Webasto, którego nie mają w opcjach i na 26tys. z groszem stanęło :wink:

tylko rocznik wyżej u mnie i Q :decayed:

sprawdź czy wszsytko ujęte masz, jak nie to możesz spokojnie spróbować podnieść wartość

co do wycen z kalk. to troszkę przesadzone, w PZU za OC+AC u mnie było 2,4tys.

Opublikowano
To coś mało, u mnie w Pzu po załadowaniu całego wyp. wyszło 22tys. kazałem podnieść o Webasto, którego nie mają w opcjach i na 26tys. z groszem stanęło :wink:

tylko rocznik wyżej u mnie i Q :decayed:

Powiedz mi co daje podniesienie wartości auta?? Bo mi wyszło 18.000zł, po czym zapytałem gościa czemu tak mało, skoro auto warte jest wiele więcej. Powiedział że jak chce, może mi nawet wpisać wartość auta 25 tyś, ale to mi nic nie da, jedynie zwiększy składkę. W momencie kradzieży auta czy też szkody z AC, ubezpieczalnia i tak patrzy na jakiś śmieszny eurotax - tak mi powiedział. No chyba że ktoś do ubezpiecza jeszcze coś więcej tak jak TY wtedy tak, ale samo zwiększenie wartości auta nic nad nie daje.

Opublikowano

nex do kradzieży zwiększałem, gdyż w eurotaxie nie było webasto (i nie pamiętam czego jeszcze brakło...), powiedziałem miłej pani, że 4 koła kosztuje, to o tyle mi podniosła :wink:

Opublikowano

Tylko gorzej jak tego nigdzie w kodach wyposażenia nie masz albo na jakimś papierze że to w aucie jest zamontowane bo przy kradzieży biorą wyposażenie z VIN-u tak jak z fabryki wyjechał. Koledze nie chceli wypłacić za wyższą wersję kóra doposażana o dodatkowe bajery była w salonie w momencie kupna i miał to na fakturze zakupu a oni z VIN-u mieli ż ez fabryki wyjechał bez tego i się z nimi szarpał chyba z pół roku albo dłużej ale wkońcu dopłacili łaskawie.

Opublikowano

NYNA mam z fabryki :decayed:

Opublikowano

wiem ze np.w ergo hesti mozna doplacic ok.100zl i przy kradziezy dostaniesz pelna kwote ubezpieczenia,a nie wg eurotaxu.

Opublikowano
  • Autor
wiem ze np.w ergo hesti mozna doplacic ok.100zl i przy kradziezy dostaniesz pelna kwote ubezpieczenia,a nie wg eurotaxu.

tak w PZU też tylko wartość auto 19k zł to jest jakiś absurd bo nawet allegrowe paździerze po tyle nie chodzą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.