Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie postojówki?


sławek85

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam kłopot malutki.Chciałem zamontować żarówki led w zamiast orginalnych postojówek . Kupiłem już wiele rodzaj tych ledów ale które bym nie zamontował to migają zamiast świećic. Lampy zamontowane u mnie są firma valeo soczewki ze spryskiwaczami. Był bym wdzięczny o jakiś link lub zdjęcie jakie były by dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie i nadal migają

:shock3: to nie wiem o co kaman

ja kupiłem postojówki z canbus i jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij zdjęcie jakie masz u siebie lub link jak kupiłeś na necie

przesyłam Ci link takich postojówek jak ja mam, ale podkreślam od tego gościa nie kupywałem :wink:

Żarówka LED W5W T10 9 SMD CanBus CAN BUS komputer (2977329843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wpisz sobie w allegro "led w5w canbus" i wybieraj.

Są nawet za 5zł Postojówki 5 LED W5W T10 canbus RADISHOP 6 GRATIS (2950426228) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz dzięki . Ja mam inne i dla tego migają.

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

A jakie zastosować żarówki do soczewek żeby ładnie świeciły? Czy xenony się sprawdzają ? Mam u siebie lampy valeo soczewkowe ze spryskiwaczami. Też prosił bym o jakieś linki do. Napiszcie o tym jakie waszym zdaniem są naj lepsze z własnego doświadzczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz dzięki . Ja mam inne i dla tego migają.

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

A jakie zastosować żarówki do soczewek żeby ładnie świeciły? Czy xenony się sprawdzają ? Mam u siebie lampy valeo soczewkowe ze spryskiwaczami. Też prosił bym o jakieś linki do. Napiszcie o tym jakie waszym zdaniem są naj lepsze z własnego doświadzczenia

w soczewkach mam xenony HID (chwilowo wyjęte) 6000K i pasują do postojówek idealnie. Jakie linki masz na myśli? (xenonów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz dzięki . Ja mam inne i dla tego migają.

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

A jakie zastosować żarówki do soczewek żeby ładnie świeciły? Czy xenony się sprawdzają ? Mam u siebie lampy valeo soczewkowe ze spryskiwaczami. Też prosił bym o jakieś linki do. Napiszcie o tym jakie waszym zdaniem są naj lepsze z własnego doświadzczenia

w soczewkach mam xenony HID (chwilowo wyjęte) 6000K i pasują do postojówek idealnie. Jakie linki masz na myśli? (xenonów)

Pytałeś o xenony - sam oceń czy ładnie świecą (jeżeli ktoś lubi kolor biały zimny)

SDC10912.jpg

postojówek jeszcze wtedy nie miałem, ale uwierz mi z bliska po zmianie na diody zupełnie inaczej się prezentuje xenon o tej barwie 6000K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro kupiłeś te xenony HID ?. Jeśli tak to wyślij link tych które kupiłeś .

Kolego kupiłem na allegro od gościa z Gdyni, ale mają jeszcze oddział w Warszawie i Koszalinie,

tu masz link co sprzedają: Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale radzę zadzwonić i się dokładnie spytać o to, czy na pewno nie zakłucają radia i jak posiadasz CB radia (reklamują, że posiadają filtry, ale różnie to bywa)

Ja jak kupywałem HIDy (wtedy jeszcze 350zł teraz ok 200zł) radio w ogóle mi nie działało to i nie reklamowałem, ale po naprawie okazało się, że zakłucają radio FM (CB było ok)

P.S. pytaj o xenony z canbus i jak mi się nie myli 55W nie powinno zakłucać, ale to już Ci wyjaśni sprzedawca :wink: Pozdo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

A ta barwa 6000 jest dopuszczalna? W modelu A4B6 jaka jest barwa w orginalnych xennonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

A ta barwa 6000 jest dopuszczalna? W modelu A4B6 jaka jest barwa w orginalnych xennonach?

podobno 6000K ma homologacje i jest dopuszczona, ale już 8000K nie

gdzieś tak słyszałem, ale na 100% nie jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...