Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana z VAN na osobowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

kupiłem dziewczynie peugeota 206 z 2003 roku.

jest zarejestrowany jako VAN ale już go kupiłem normalnie z kanapą, bez żadnej kratki

jak wygląda procedura zmiany aby auto było pełnoprawnym samochodem osobowym ?

Dodam, że akurat jej się przegląd kończy więc chciałbym to za jednym zamachem zrobić z przeglądem rocznym

Opublikowano

czyli normalnie stacja diagnostyczna i przeglad auta,tam ci wszystko diagnosta powie.

pod warunkiem ze spelnia wszystkie wymagania tzn pasy itp.

Opublikowano

musi Ci warsztat wystawic FV ze kratka zostala przez nich zdemontowana.

Opublikowano

pierwsze słysze ze warsztat musi fakture wystawic, niewazne kto zdemontuje kratke i zamontuje pasy kanapy itp, najwazniejszy przeglad, stacja diagnostyczna wystawia papier a pozniej do komunikacyjnego zeby w dowodzie wpis zrobili

Opublikowano

No i właśnie stacja diagnostyczna albo warsztat z nią współparcójący musi wystawić najpierw taką fakturę na przebudowę czyli wymontowanie kraty, założenie siedzeń, pasów itd(cena około 150 zł) i dopiero diagnosta robi przegląd(99 zł) i z tymi papierami do wydziału komunikacji po nowy dowód.

Opublikowano
No i właśnie stacja diagnostyczna albo warsztat z nią współparcójący musi wystawić najpierw taką fakturę na przebudowę czyli wymontowanie kraty, założenie siedzeń, pasów itd(cena około 150 zł) i dopiero diagnosta robi przegląd(99 zł) i z tymi papierami do wydziału komunikacji po nowy dowód.

Potwierdzam, musi być kwit.

Nawet jeżeli auto fabrycznie było wyposażone w te elementy (pasy, fotele, itd), to warsztat pisze na fakturze: "demontaż przegrody części bagażowej; samochód fabrycznie wyposażony w 5 miejsc i pasy na wszystkich 5 miejscach siedziących". U mnie na fakturce było 50 zł brutto.

Opublikowano
pierwsze słysze ze warsztat musi fakture wystawic, niewazne kto zdemontuje kratke i zamontuje pasy kanapy itp, najwazniejszy przeglad, stacja diagnostyczna wystawia papier a pozniej do komunikacyjnego zeby w dowodzie wpis zrobili

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ok rozumiem, to mi szef akurat wystawi taką fakturę:decayed:... a czy jak pojadę na stacje to ten przegląd przy zmianie kwalifikacji pojazdu będzie też przeglądem okresowym... czy będę musiał zapłacić za jedno a za chwile za drugie ?

Opublikowano

Robisz jeden przegląd po zmianie obojętnie czy poprzedni jest jeszcze ważny pół roku czy już się kończy, po zmienie muis być nowe badanie zrobione.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.