Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa Panel Climatronic


jasiua78

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jak w temacie wogóle nie reaguje panel climatronic(Audi A4 1999r. po lifcie) ani ogrzewanie ani szyba grzana żaden przycisk nie działa. Na KTSie wyszedł błąd 029B sygnał temp. zewnętrznej przerwa/zwarcie do plusa i drugi błąd 0522 urządzenie sterujące silnika zablokowany/brak napięcia.

Wymieniłem czujnik temp. zewn. i dalej nie działa. Po podłączeniu ktsa skasował się drugi błąd a ten z temp. zewn. zostaje.

Macie jakiś pomysł...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakieś info na wyświetlaczu jest wyświetlane ? sprawdzałeś bezpieczniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyświetlaczu nic nie ma. Próbowałem econ i obieg wewnętrzny i też nic. Jak zapale światła to podświetlenie klawiszy jest

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

sprawdziłem bezpieczniki w desce po stronie kierowcy i są OK. Byłem u kumpla na Vagu i jest tylko błąd z czujnika temp. zewn. ale też nie można połączyć się z modułem komfortu!!!!!!!! Czy to może być tą przyczyną???? Moduł komfortu padł i to dla tego nie działa????

---------- Post dopisany 15-01-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 20:39 ----------

W serwisie sprawdzili po nr VIN ze nie mam modułu komfortu. Najprawdopodobniej sterownik klimatronika cały poszedł :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...