Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wieksze turbo do BRB


atamu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

z uwagi na to ze zaczynam dosluchiwac sie dziwnego syczenia (jeszcze nic nie sprawdzalem konkretnie) zastanawiam sie czy moge wymienic moje turbo na wieksze. Czy moze ktos powiedziec na jakie ewentualnie zamiana bylaby mozliwa i z czym to sie wiaze dodatkowo?

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci cos syczy to moze masz nieszczelny dolot kolego.a jezeli chodzi o wymiane turbo to mozesz wladowac wieksze,wiekszy intercooler,wyciac kata i zrobic u kogos kto sie na tym zna dobry program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze odgrzewam starego kotleta ale zastanawiam sie nad tym samym co kolega z pierwszego postu. Jakie turbo podejdzie do silnika brb zamiast seryjnej turbosprezarki? Szukalem, ale bardzo malo jest informacji na temat tego konkretnego silnika. Jedyne na co udalo mi sie natknac to, ze do tego motoru wklada sie BV43 z BRD, jednak nie moglem nigdzie potwierdzic tej informacji.

Edytowane przez lukanio633
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki spanky! Mozesz mi jeszcze powiedziec, czy ona podchodzi p&p bez zadnych przerobek? Napewno orjetujesz sie tez jakich przyrostow mozna oczekiwac po montazu tej suszarki i modyfikacji oprogramowania w brb? Nie ma problemu z ogromnym lagiem po montarzu tego turbo? Ile w tym motorze wytrzymuje sprzeglo i dwumas?

Edytowane przez lukanio633
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje

Nie bedzie laga , 360-370 nm i 160-170 ps co wytrzyma seryjne sprzeglo jak jeszcze nie jest dobite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...