Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 AFN 97r]Jaki numer wtyczki czujnika poziomu płynu


Mario82A4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukuje numeru wtyczki czujnika poziomu płynu spryskiwaczy przedniej szyby . Kostka jest prostokątna , z jednej strony półokrągła i na 2 piny

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2013 at 18:07 ----------

I jak nikt nie ma możliwości załatwienia numeru kostki czujnika od poziomu płynu spryskiwaczy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZUJNIK PŁYNU SPRYSKIWACZY VW SEAT AUDI 7M0919376 (3111017037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To jest ten czujnik i wtyczka, zadzwoń do sprzedającego i dopytaj czy z wtyczką odda. Ni chol... znaleźć samej wtyczki nie mogę.

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

VW AUDI SKODA SEAT KOSTKA CZUJNIK 7M0919376 (3098184055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może on jeszcze będzie miał.

7M0919376 - to jest numer czujnika, pytaj o wtyczkę do niego tych, którzy oferują czujniki na allegro. Tyle mogę Ci pomóc :hi:

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

1J0973722A POMPA SPRYSKIWACZY KOSTKA VW WEBASTO (3079360560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tutaj też zerknij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też szukałem i nigdzie nie ma numeru tej kostki , w etce też nie moge tego namierzyć , Podziękował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...