Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bezpiecznik.


gacek585

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś który bezpiecznik odpowiada za podawanie napięcia na ten przewód czerwony przy zasilaniu radia? Ponieważ nie działa radio po przekrecenu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie to troche dziwny problem. Słuchałem głosniej radia i po około 3 minutach sie wyłaczyło i zaczął mrugać power (noirmalnie świeci cały czas) i radia sie nie dało włączyć.

Radio ma dwa plusy żółty i czerwony, jeden z nich słuzy za to że radio się włącza przy przekręcenu kluczyka.(tak mi się wydaje :) ) Gdy wypiołem żółty i połaczyłem z czerwonym to radio gra ale nie wyłącza się z kluczykiem (przed chwila do tego doszedłem) gdy podłącze na swoje miejsce żółty power mruga i d*pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tym żółtym jest nie tak. To się chyba fachowo nazywa podtrzymanie pamięci:) a przeszkadza Ci że gra jąk się kluczyk wyjmie? Mnie to denerwowało jak mi stacyjka nie łączyła i się rozłączało radio albo jak przy wyjęciu kluczyka przestawało grać i zrobiłem sobie mostek żółtego do czerwonego i tak mi pasuje, wyłączam kiedy chce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie przeszkdza , ale znalazłem rozwiazanie zamieniłem kable miejscami i jest tak jak było , ciekawe co sie zjarało że nie chce działać jak wczesniej. Zmierzyłem napiecia i na żółtym tylko 10.5v jest a na czerwonym 11.4v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ją niestety kolego nie wiem co to może być:( jak masz inne radio to spróbuj może na podmiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawie tak jak jest teraz , zamieniłem czerwony z żółtym miejscami i radio gra i wyłacza się z kluczykiem. Może uda mi się skombinować inne radio to sprawdze czy to wina instalacji czy coś w radiu poszło. Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...