Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka poziomu oleju po 8500 km


wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jadac dzisiaj do Wawy 100 km przed zapalela mi sie kontrolka poziomu oleju, no i tak dojechalem nie przekraczajac 120km/h, od pazdziernika szczerze mowiac nie sprawdzalem poziomu oleju ale mimo wszystko troche mnie to zaskoczylo, wiec to normalne ze tyle wpie...lil ? Dodam ze autko nie dymi i jezdzi jak po szynach.

Dodam ze ostatnio jechalem taka ulica ze cale podwozie mi przytarlo o bruk i pojechalem na podnosnik i byla przytarta miska olejowa przy korku, ale wyciekow nie bylo.. Ps. Sanki tez mam uszczerbione w jednym miejscu:/ jestem ciekaw czy mam prawo domagac sie odszkodowania/zwrotu kosztow naprawy od miasta Poznania, wiecie cos na ten temat? Ps. Niskozawieszni nie jezdzijcie ul. Jana Kochanowskiego na Jezycach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi trzy miesiace po dolewce oleju tez sie kontrolka zaswiecila to dolalem ile trzeba i jezdze juz bez problemow sporo czasu.moze jak dolejesz tez bedziesz mial spokoj,wiadomo od czasu do czasu trzeba dolac bo autko tez nie pierwszej mlodosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile musiales dolac po zapalniu sie kontrolki, jestem ciekaw ile jest w skrzyni przy zapalonej i ile bagnet pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...