Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny problem z zawieszeniem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak w temacie zmieniłem ostatnio felgi na 225/50/17 problem pojawia się jak skręcę maksymalnie kierownicą bez znaczenia w jakim kierunku jeżdżąc w kółko dziwnie przeskakuje (opona zawieszenie)nie wiem jak to opisać, problem pojawił się jak z 15 przeszedłem na 17 dodam że wyważałem koła z zawieszeniem też jest ok.Czy miał ktoś taki przypadek??

Opublikowano

A dystanse sa ? bo moze opona zapierasz, jak masz takie kapcie.

Opublikowano
  • Autor
A dystanse sa ? bo moze opona zapierasz, jak masz takie kapcie.

nie ma dystansów

Opublikowano
Witam jak w temacie zmieniłem ostatnio felgi na 225/50/17 problem pojawia się jak skręcę maksymalnie kierownicą bez znaczenia w jakim kierunku jeżdżąc w kółko dziwnie przeskakuje (opona zawieszenie)nie wiem jak to opisać, problem pojawił się jak z 15 przeszedłem na 17 dodam że wyważałem koła z zawieszeniem też jest ok.Czy miał ktoś taki przypadek??

za szeroka opona jak masz profil 50 to max 215, musisz dystanse założyć :wink:

Opublikowano
  • Autor
Witam jak w temacie zmieniłem ostatnio felgi na 225/50/17 problem pojawia się jak skręcę maksymalnie kierownicą bez znaczenia w jakim kierunku jeżdżąc w kółko dziwnie przeskakuje (opona zawieszenie)nie wiem jak to opisać, problem pojawił się jak z 15 przeszedłem na 17 dodam że wyważałem koła z zawieszeniem też jest ok.Czy miał ktoś taki przypadek??

za szeroka opona jak masz profil 50 to max 215, musisz dystanse założyć :wink:

Właśnie się dziwie bo w tamtym sezonie jeżdziłem również na 17/235/45 i nic się nie działo a Et jest takie same

SAM_0567.jpg

Opublikowano
Witam jak w temacie zmieniłem ostatnio felgi na 225/50/17 problem pojawia się jak skręcę maksymalnie kierownicą bez znaczenia w jakim kierunku jeżdżąc w kółko dziwnie przeskakuje (opona zawieszenie)nie wiem jak to opisać, problem pojawił się jak z 15 przeszedłem na 17 dodam że wyważałem koła z zawieszeniem też jest ok.Czy miał ktoś taki przypadek??

za szeroka opona jak masz profil 50 to max 215, musisz dystanse założyć :wink:

Właśnie się dziwie bo w tamtym sezonie jeżdziłem również na 17/235/45 i nic się nie działo a Et jest takie same

http://s13.postimage.org/3ny8c7p9f/SAM_0567.jpg

jesteś pewień 235/45/17?, a teraz masz 225/50 i obciera, a et takie samo, a felga też taka sama?

Opublikowano
  • Autor
Witam jak w temacie zmieniłem ostatnio felgi na 225/50/17 problem pojawia się jak skręcę maksymalnie kierownicą bez znaczenia w jakim kierunku jeżdżąc w kółko dziwnie przeskakuje (opona zawieszenie)nie wiem jak to opisać, problem pojawił się jak z 15 przeszedłem na 17 dodam że wyważałem koła z zawieszeniem też jest ok.Czy miał ktoś taki przypadek??

za szeroka opona jak masz profil 50 to max 215, musisz dystanse założyć :wink:

Właśnie się dziwie bo w tamtym sezonie jeżdziłem również na 17/235/45 i nic się nie działo a Et jest takie same

http://s13.postimage.org/3ny8c7p9f/SAM_0567.jpg

jesteś pewień 235/45/17?, a teraz masz 225/50 i obciera, a et takie samo, a felga też taka sama?

tak jestem pewien przedtem posiadałem 17cali o rozmiarze 235/45 a niedawno kupiłem również 17 ale 225/50 i przy maxymalnym skręcie w lewo lub prawo opona tak jakby się spierała nie wiem jak to opisać może być to wina wahaczy górnych??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.