Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy waszym zdaniem to prawda .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Z papierów wynika że auto miało w 23/09/2011 nalatane 131.139 km.

Teraz ma 131.000 km więc coś tam cofnięte zostało ale chyba bardzo mało jedynie co to może powypadkowa ....:eusathink:

A opłacało by się cofać przy takim przebiegu 15-20tys km?

Opublikowano

ceny tych b5 rosna przez nas przez klientow i tak samo jak maleja przebiegi bo gdyby kazdy kto chce kupi auto OOOO nie jakiegos szrota z francji kierowal sie czym innym niz przebiegiem ooo200 tys to nie dziekuje bo zajechany a koles za 5min robi 135tys i juz jest za***iste auto i idzie od reki Polacy maja nasrane w tych swoich glowach i jak kupoja to by chcieli za zlotowke ale jak juz cos odsprzedac to skroic ile sie da a jesli sie da to jeszcze troche skroic...

ja swojego polifta kupilem za 12tysi z 2000roku i wiedzialem ze na 280tysi nalatane i malowany zderzak bo byl wymieniany i co mi w tym przyszkadza skoro motor pracuje sto razy lepiej niz znajomych fury po za***istym przebiegu 150tys heheh

Opublikowano
ceny tych b5 rosna przez nas przez klientow i tak samo jak maleja przebiegi bo gdyby kazdy kto chce kupi auto OOOO nie jakiegos szrota z francji kierowal sie czym innym niz przebiegiem ooo200 tys to nie dziekuje bo zajechany a koles za 5min robi 135tys i juz jest za***iste auto i idzie od reki Polacy maja nasrane w tych swoich glowach i jak kupoja to by chcieli za zlotowke ale jak juz cos odsprzedac to skroic ile sie da a jesli sie da to jeszcze troche skroic...

ja swojego polifta kupilem za 12tysi z 2000roku i wiedzialem ze na 280tysi nalatane i malowany zderzak bo byl wymieniany i co mi w tym przyszkadza skoro motor pracuje sto razy lepiej niz znajomych fury po za***istym przebiegu 150tys heheh

Popieram :whistling::naughty:

Ale jeśli moge miec prośbę to troszke poprawniej pisz bo ciężko się czyta.:wink:

Opublikowano

co do przebiegu może się zdarzyć, mamy w domu sprintera 2005 rok oryginalny osobowy i ma niecale 130 tyś km

może to więcej niż to audi ale jak na sprintera to ledwie jeżdżony:wink:

ojciec od 4 lat ma b7 2008 i zrobil 15tyś km w 4 lata, niedawno stuknęło 100tyś, przebieg 100procent oryginał:wink:

Opublikowano

sorry za pisownie pisalem z fona i po browarku hehe:wink:

Opublikowano

Ja na auto z Belgi dostałem certyfikat przejechanych kilometrów Car-Pass.Z zapisanymi przeglądami i przebiegiem auta od 2000 roku.Auto rocznie robiło 10-15 tyś km.:wink:

Opublikowano
ceny tych b5 rosna przez nas przez klientow i tak samo jak maleja przebiegi bo gdyby kazdy kto chce kupi auto OOOO nie jakiegos szrota z francji kierowal sie czym innym niz przebiegiem ooo200 tys to nie dziekuje bo zajechany a koles za 5min robi 135tys i juz jest za***iste auto i idzie od reki Polacy maja nasrane w tych swoich glowach i jak kupoja to by chcieli za zlotowke ale jak juz cos odsprzedac to skroic ile sie da a jesli sie da to jeszcze troche skroic...

ja swojego polifta kupilem za 12tysi z 2000roku i wiedzialem ze na 280tysi nalatane i malowany zderzak bo byl wymieniany i co mi w tym przyszkadza skoro motor pracuje sto razy lepiej niz znajomych fury po za***istym przebiegu 150tys heheh

Co do tego auta to przebieg (23/09/2011 131.139 km) jest potwierdzony i w 99,9% pewny .

Opublikowano

polacy juz tak maja ze jak cos jest lepsze niz maja oni to albo jest kradzione albo krecone albo bite albo cos...

wiekszosc kupila swoje Fury na szwabach a sprzedac jak cos to chca jako perelki hehe:wink:

widac ze jest zadbana i siano tez zjadliwe to tylko brac:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.