Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio słabo odbiera....


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po zakupie autka, włożyłem swoje radio JVC, średniej klasy. Sęk w tym, że w innym aucie radio to grało czysto i bez większych szumów a tutaj tragedia, nie gra czysto szumi i w ogóle lipa. Poczytałem na tym forum trochę i wyczytałem o jakimś separatorze antenowym dla nieseryjnych radii. Czy jak to zamontuje to coś poprawi odbiór radia? Widziałem już jak to wygląda, pytanie tylko gdzie podłącza się ten kabelek (od tego separatora)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabelek od separatarora podlaczasz do niebieskiego kabelka antenowego wychodzacego z kostki iso z radia

No i działa. Teraz radio odbiera czyściutko i bez szumów. Dzięki eu4yaon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się do tematu ale z kolei u mnie jest ORI radio Concert, bardzo długo z radyjkiem było wszystko ok (przez jakieś półtora roku) ale ostatnio jak przyszły chłodniejsze dni po włączeniu ogrzewania/nawiewu oraz UWAGA ogrzewania lusterek i tylnej szyby zaczynają byś szumy w radiu, wyłączam i jest czyste stereo a jak z powrotem załączam to szumy, szumy są ciągłe, nie jakieś "faliste". Najlepiej przy załączonym ogrzewaniu tylnej szyby obiera tylko RMF FM reszta to kiszka.

Źle się wyraziłem, żeby były owe szumy przy załączeniu ogrzewania tylnej szyby nie musi być włączony nawiew.

Jeszcze jedno, jak silnik chodzi to jest zauważalne delikatne ale na prawdę delikatne przygasanie światełek na podsufitce

Czujnik natężenia światła na deskę rozdzielczą a konkretnie na tunel z radiem itp.? czy ktoś z was zauważył lub tak ma że jak się włączy górne oświetlenie (w ciemnym pomieszczeniu) to przygasa tak jak w komórkach cyferki na radiu i w okolicach ale jest to dodam jeszcze równomierne zupełnie jak w telefonach komórkowych...

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...