Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8 led


insolintje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Audi A4 B8. Jest to raczej uboższa wersja, nad czym ubolewam. Posiadam lampy zwykłe żarówkowe i to mnie boli :). Zakupiłem na allegro lampy LED xenon za 2200zł i sądziłem, że większość mechaników sobie poradzi z zamontowaniem tych lamp...i się myliłem. Kazano mi zakupić moduł komfortu ponieważ, mój nie obsługiwał lamp led'owych. No więc wydałem 300 zł na, jak się później dowiedziałem zły moduł. Lampy mechanik mi zamontował świeciły, lecz gdy zapalałem xenon po paru minutach gdy komputer robił skanowanie napięcia od razu wywalał błąd (left light dipped/right light dipped) i oczywiście lampy zgasły. No nic mowie, pojechałem do ASO Audi i jak się dowiedziałem do mojego modelu lamp się nie da zamontować o_O, ale powiedziano mi że jakiś mechanik umie to ogarnąć w salonie UWAGA Seata ;DDD no to pojechałem i wyśpiewał mi 2800zł...I teraz moje pytanie czy ktoś tutaj montował te lampy? Jeśli tak dalej pójdzie po prostu sprzedam tego Audika bo drażnią mnie te lampy, że nie ma LEDów i po prostu kupie B7 w wypasie. Proszę pomóżcie mi to ogarnąć. (Oczywiście liczę się z tym, że będę musiał zabulić za zamontowanie i mogę na to wydać maksymalnie 800zł :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czy masz problem ? :wink:

Napisz jaki MODUŁ kupiłes i czy byłes w ASO ?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/index8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...