Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Dziwny luz na przedniej osi


miki_v6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki objaw, jak probuje ruszyc lub tez hamuje to czuje i slysze jakis dziwny odglos tak jakby cos z przodu bylo luzne, wykluczam przeguby bo dzieje sie to rowniez przy gwaltownym nacisnieciu pedalu hamulca.

Nie jest to objwa ciagly tylko np jak skrece kierownica na max w jedna i druga strone a pozniej probuje ruszyc.

Przy dojezdzaniu na skreconych kolach i hamowaniu tez to jest.

Czy moze to byc jakis luz w zawieszeniu? Jakis wahacz? Lub tez luz w amortyzatorze w gornej czesci?Pierwszy raz spotykam sie z takim objawem i nie wiem co to moze byc.

Rozumiem ze przeguby i polosie moge wykluczyc?

Wymienialem jakis czas temu prawa polos z przegubami . Ale wydaje mi sie ze ten dzwiek dochodzi wlasnie ze strony. Moze sruby od polosi sie obluzowaly?

Mial ktos kiedys taki podobny objaw jak ja?[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 21:52 _________________________________________________No wiec dzis troche pobylem w kanale z moja audi , podokrecalem wszystkie mozliwe sruby itp

To stukniecie metaliczne slyszalne jest zazwyczaj jak skrece kolami w lewo na max i w prawo a potem rusze do przodu lub do tylu.

Dzwiek dochodzi z prawej strony kola i brzmi tak jak zepsuty przegub tylko ze to jest jeden dzwiek a potem cisza.

Na co zwrocic uwage?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 14:33 _________________________________________________A moze mi ktos powiedziec jak odroznic gdy jest zesputy przegub zewn, wewn oraz w skrzyni oraz jesli jest padniety lacznik lub kocnowka drazka ? Dodam tylko ze dzwiek jest tylko przy mocnym skrecie w lewo i prawo , po dziurach jest super cicho.

Moze to mi cos nasunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...