Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mandat karny za prędkość - podlega przedawnieniu ?


cabanmat

Rekomendowane odpowiedzi

O czym Ty piszesz wogóle?

Na mandcie masz dane odbiorcy czyli Urząd danego województwa np. dla Śląskiego będzie to Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach. W wydziale komunikacji twojego Miasta lub Gminy to mozesz sobie auto zarejestrować a nie mandat płacić z policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja coś pisze o płaceniu? Oczywiscie ze kase zabiera urząd wojewódzki , pisze o rozłożeniu mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś urzędnik nam się trafił. Skoro 200zł to dla ciebie mało , to mu daj i po problemie. I ty nie pisz głupot , bo jakbym miał płacić w urzedzie wojewódzkim to musiałby jechać 100 km . Zamiast załatwić sprawę na miejscu. I dla twojej wiedzy to osoby które sie akurat tym zajmowały podlegały pod wydział komunikacji.

Po co jechać jak możesz poczta wysłać :naughty: nr. konta podany na formularzu bloczka należy do urzędu wojewódzkiego, nie słyszałem by wydział komunikacji się kiedykolwiek mandatami zajmował ale może co inne województwo to i obyczaje w co watpię, a co tych 200zł juz pisałem wczesnie ale widzę, że masz problemy z cztaniem to napiszę jeszcze raz kolega Mateusz podpisując mandat przyznał sie do wykroczenia tym samym zgodził sie z kwotą kary, jesli miał wątpliwości co tego to po co podpisywał mandat a teraz lament :whistling: zreszta takowy wątek juz istnieje i nie wiem po co się dublować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba pisać by trzeba do tego urzędu wojewódzkiego. Do urzędu miasta to się płaci mandaty od straży miejskiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba pisać by trzeba do tego urzędu wojewódzkiego. Do urzędu miasta to się płaci mandaty od straży miejskiej..

zgadza się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kraj :decayed: troche ogólnie napisałem wydział komunikacji , uj wie jak oni tam mają , podlegają pod niego . zresztą nieważne.

w jego przypadku jest to Urząd miasta Biłgoraj , po co ma pisać do wojewódzkiego i czekać na łaskę aż mu odpiszą.

Na miejscu sobie załatwi i dostanie szybko decyzje, za coś te pieniądze biorą wkońcu.

Zamiast pomóc chłopakowi , jakiś zamęt się robi . To może jego pierwszy mandat , badzcie delikatni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

art.55 i art.64 ust.1 w związku z art.61 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych

a tutaj ustawa: www.google.pl/url?sa=t&rct=j&qa=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CDMQFjAA&url=http%3A%2F%2Fisip.sejm.gov.pl%2FDownload%3Fid%3DWDU20091571240%26type%3D3&ei=ft8YUfn2OeKG4ASX6ICgCg&usg=AFQjCNEg0UfVIPpS2wAlx-WnhnaMzqGXnw&sig2=zhHpAGjjSvSeIJ8EHw51Pg&bvm=bv.42080656,d.bGE

czyli teraz prosto patrzysz na mandat i jest podana jednostka organizacyjna udajesz się do niej i jakiejś sekretareczki pytasz się niech Cię skieruje do odpowiedniego pokoju powinieneś tam dostać gotowy druk wypełniasz i oddajesz z reguły miłej Pani, co do decyzji nie wiem czy jest podejmowana odrazu czy w inny sposób jest rozpatrywane wszystko dowiesz się na miejscu, co do raty i ich rozłożeniu najlepiej to zrobić z głową, bo wniosek odrzucą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki kraj :decayed: troche ogólnie napisałem wydział komunikacji , uj wie jak oni tam mają , podlegają pod niego . zresztą nieważne.

w jego przypadku jest to Urząd miasta Biłgoraj , po co ma pisać do wojewódzkiego i czekać na łaskę aż mu odpiszą.

Na miejscu sobie załatwi i dostanie szybko decyzje, za coś te pieniądze biorą wkońcu.

Zamiast pomóc chłopakowi , jakiś zamęt się robi . To może jego pierwszy mandat , badzcie delikatni :wink:

Widzisz a ty dalej źle rozumujesz :wink: jesli dostał mandat od Policji nieważne gdzie ściągaja to urzedy wojewódzkie a nie urzędy miasta - to po kiego ma isć do UM ? temat i tak do zamkniecia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo pracuje znakomicie :D

Co tak pan pędzi ? - A wie pan turbosprężarke testowałem bo jutro daje auto do mechanika - A niższych biegów niż czwórka to nie ma ?!

:grin:

Zgadza się to mój pierwszy mandacik.

Panie... to je Audi, tego nie spowolnisz, tym powoli się nie da ;)

(W nawiązaniu to jest amelinium tego nie pomalujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w moim przypadku tak było. delegatura urządu wojewódzkiego . tak sie jakoś nazywało , nie tam płacisz mandat , to oczywiste. Ale szybko możesz go rozłożyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się to mój pierwszy mandacik.

Panie... to je Audi, tego nie spowolnisz, tym powoli się nie da ;)

(W nawiązaniu to jest amelinium tego nie pomalujesz)

"Panie to je taryfikator tego nie oszukasz" :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w moim przypadku tak było. delegatura urządu wojewódzkiego . tak sie jakoś nazywało , nie tam płacisz mandat , to oczywiste. Ale szybko możesz go rozłożyć .

o i tu się zgodze - delegatura i wszystko jasne dlatego się nie zrozumieliśmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej z Zamościa...

Zdawałem u was samochód i motor, udało się jakoś wszystko za pierwszym :thumbup1:

Pomimo ogólnej opinii o egzaminowaniu w Zamościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej z Zamościa...

Zdawałem u was samochód i motor, udało się jakoś wszystko za pierwszym :thumbup1:

Pomimo ogólnej opinii o egzaminowaniu w Zamościu

ładnie pewnie grosza sypnąłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam inaczej bo tak czytam te wszystkie posty i ręce opadają:facepalm:

Ty jeździsz Audi jakimś modelem bo w profilu nie masz dokładnie opisane czy maluchem bo po co takie kombinowanie o 200zł???

To tak dużo pieniędzy by od razu zapłacić i mieć spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam inaczej bo tak czytam te wszystkie posty i ręce opadają:facepalm:

Ty jeździsz Audi jakimś modelem bo w profilu nie masz dokładnie opisane czy maluchem bo po co takie kombinowanie o 200zł???

To tak dużo pieniędzy by od razu zapłacić i mieć spokój?

200zł dla studenta ? wiesz ile to flaszek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł dla studenta ? wiesz ile to flaszek :grin:

No tak a później zapodają tekstem na imprezie na 15 piętrze akademika "idę skoczyć po flaszkę" wio przez okno i kill na miejscu :grin:

Już nie raz widziałem takie akcje na AGH w Krakowie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...