Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Wycięcie katalizatora i teraz chodzi jak fiat 125p


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec dzis wyciąłem dlawika i mam problem autko chodzi fajnie, lepiej sie wkreca na obroty... ale niestety chodzi jak polonez albo fiat 125p musze to jakos rozwiazac bo oszaleje w innym wypadku musze wsadzic spowrotem kata :thumbdown:

http://video.google.pl/videoplay?docid=7656006247127319266 tu jest filmik kolegi siwy1122 no wiec tak chodzilo mi autko przed wycieciem a teraz przy 2500 - 3000 slychac to samo ale 4 razy glosniej :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego przerabiałem to samo wczoraj :P sprawdz czy kat jest w dobrym stanie bo jesli tak to na miejsce go a jak nie to musisz szukac strumiennicy wygluszajacej, zadzwon do el-tecu, oni napewno sprzedadza Ci cos konkretnego, ja osobiscie nie chcialem sie pakowac w dodatkowe koszta skoro moj kat byl dobry, a te zjawisko ktore teraz masz czyli taki polonezowaty dzwiek jest spowodowany tym ze rozprezanie spalin zachodzi teraz w sr tłumiku ktory jest kompletnie do tego nie przystosowany, a wczesniej te rozprezanie miało miejsce w katalizatorze, w miejsce kata wstawiaja czasem tłumik przelotowy ale wydaje mi sie ze to nie jest dobre rozwiazanie,

wiec albo kat spowrotem

albo strumiennica wyciszajaca z eltecu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe strumienica wyciszająca :naughty: :naughty: :naughty: Co ty piszesz??

Wymienić środkowy tłumik trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe strumienica wyciszająca :naughty: :naughty: :naughty: Co ty piszesz??

Wymienić środkowy tłumik trzeba :decayed:

nie ma takiego czegoś jak strumiennica wyciszająca, jest tylko taka ktora spełnia taka funkcje.

a co do srodkowego tłumika to moze i fakt ale chciałem oszczedzić sobie nowych wydatków, wymienie go jak dostanie przepierdu :) a wstawiłem spowrotem kata bo jeden gosc z ktorym gadałem jezdził bez kata(takim samym autem z takim samym silnikiem) i mówił ze nie mozna bylo sie pozbyc tego dzwieku, wymianiał tłumik i nic i do tego nabrał sie trwałej awarji silnika ktora pozniej mu zdiagnozowano jako przez modyfikacje tłumika, ile w tym prawdy to nie wiem ale mi zalezało na cichym autku :> wole sobie pod nosem pospiewac :gwizdanie: niz zeby mi cos wyło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie siedziałeś u mnie w aucie... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

To co zamykam. wycięcie katów nie powoduje awarii silnika. Zapamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...