Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak podswietlenia licznika deski zapalniczki swiatel dlugich oraz rejestracji


dawid_sc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . kupilem nie dawno audiczke . Problem wiaze sie z tym ze nie swieci sie podswietlenie licznika deski przelacznikow (tylko swieca od podnoszenia szyb,awaryjnych i jedno okienko klimatronika) postanowilem polutowac licznik z tego co wyczytalem to niby mnialo pomoc. Przeczytalem duzo rzeczy juz poczym sprawdzilem bezpieczniki i inne pierdoly. Wymienilem zarowki po czym zauwazylem ze w liczniku jak podpialem kostke niebieska to podswietla sie deska rozdzielcza typu wlacznik podgrzewania tylnej szyby i obok te.,a na liczniku zaza sie zarowki od kierunkowskaza i innych kontrolek bez podwietlenia zegarow . Jak wsadze kosc zolta to gasnie podswietlenie deski i licznik dziala normalnie bez podswietlenia zegarow . nie wiem co juz robic moze ktos ma jakies rady. Czy jest jakis modul sterujacy tym podswietleniem czy nie gdzie on moze byc . Aha zapamieci radio dziala normalnie oryginalne swieci itd.Mam nadzieje ze dojde do tego z wasza pomoca. pozdrawiam Auto audi a4 b5 96rok 2.6 v6 silnik abc jesli potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szukał powodu w manetce świateł... Brak świateł długich podświetlenia rejestracji i deski może tym być spowodowane... nie jestem pewny na 100% bo nie pasuje mi opis jak podłanczasz te kostki z licznika do reszty, ale możę tak być że gdzieś manetka szaleje. Kiedyś tak miałęm ale to z powodu że musiałem źle poskłądać te manetke. Z początku nie wiedziałem co i jak i podłączyłem sobie podświetlenie po stacyjce:grin: ale chociaż było. Teraz jak zakłądałem tempomat to poskłądałem tak jak powinno być i podświetlenie działa tak jak powinno tylko musze usunąć te "lewe" podłączenie bo jak zgasze auto i zostawie włączone światła to tak jak by jakiś przekaźnik mi brzęczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja . rozbiore jutro bo dzis juz ciemno. powiedz mi jakies knify sa w tym ?? ze rozloze a nie zloze;p??

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

no powiem tak postanowilem sie zabrac za to i wkoncu okazalo sie tak ze licznik wyladowal akumulator do dna nie reaguje nic juz jakis przekaznik dziwnie tyka i w ogole nie kreci hmm jakies pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...