Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o opony Audi A4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja mam 235 w 18 i nie ma tragedii w koleinach może być minimalnie gorzej niż na 225 i spalanie minimalnie wieksze bo większy opór toczenia

Dzięki za odpowiedź, felgi i opony 235/45 założone, mam teraz problem z tymi drganiami na kierownicy przy wyższych prędkościach , na 16" 205/55 tego nie było i nie wiem gdzie leży problem...

Opublikowano

ja mam 235 w 18 i nie ma tragedii w koleinach może być minimalnie gorzej niż na 225 i spalanie minimalnie wieksze bo większy opór toczenia

Dzięki za odpowiedź, felgi i opony 235/45 założone, mam teraz problem z tymi drganiami na kierownicy przy wyższych prędkościach , na 16" 205/55 tego nie było i nie wiem gdzie leży problem...

drgania przy takich koła są normalne też u mnie tak jest z przesiadki z kola 15 zimowej na 18

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, a może to być problem pierścieni centrujących? bo te które były do felg są plastikowe, a widziałem też, że montują aluminiowe...

Opublikowano

Jeśli pierścień pasownie pasuje tak na felgę jak i na otwór piasty , to nie ma znaczenia czy jest z tworzywa czy amelynum :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze to gdzie lezy problem ?

Opublikowano

ja bym sprawdził zbieżność, bo te drgania nie są normalne!! Przy założeniu ze nie masz żadnych dystansów na tyle i że opony nie są bieżnikowane to imo zbieżność. Ja u siebie założyłem w lutym dystanse na tył na kapciu 235/45/17 i tez miałem drgania od 120 do 140km/h ale odkręciłem koła dokręciłem jeszcze raz i już nic nie bije, kierownica nie drga od 0 do 240 ;D pozdro

Opublikowano
  • Autor
ja bym sprawdził zbieżność, bo te drgania nie są normalne!! Przy założeniu ze nie masz żadnych dystansów na tyle i że opony nie są bieżnikowane to imo zbieżność. Ja u siebie założyłem w lutym dystanse na tył na kapciu 235/45/17 i tez miałem drgania od 120 do 140km/h ale odkręciłem koła dokręciłem jeszcze raz i już nic nie bije, kierownica nie drga od 0 do 240 ;D pozdro

- Opony Bridgestone Potenza RE002 - nowe.

Dystanse są założone tylko właśnie z tworzywa i to mi trochę nie daje spokoju, albo może są jakieś tam minimalne luzy przy tych dystansach ?

Co do zbieżności to najdziwniejsze jest to, że na 16" 205/55 zimówki nie było żadnego problemu z tymi drganiami. Drgania nie są duże, ale wyczuwalne na kierownicy, występują przy 120 km/h, 140 km/h, 160 km/h, 180 km/h 200 km/h, przy 130, 150, 170, 190 km/h drgań nie ma :o

---------- Post dopisany 30-04-2013 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 22:32 ----------

Dziękuje wszystkim za pomoc, problem był z pierścieniami centrującymi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.