Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja rns-e+bluetooth+tv+dvd+bose+pc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mały dylemacik kupiłem rns-e,Bluetooth ,zestaw bose,chce to wszystko podłączyć .

Kupiłem kable takie przejsciowki bo gniazda sie nie zgadzaly pomiedZy autem a rns-e ,mam tez przewody do Bluetooth gotowe (plug&play) ,mikrfon i antenę gps.

Teraz tak oryginalnie w schowku była zakladana zmieniarka zastanawiałem sie na kupnem ale znalazłem ze w audi a8 była zmieniarka dvd tylko pytanie czy to będzie działać , chce tez mieć tv i dvd więc doradzcie co mam kupić , znalazłem tez na necie ze można podłączyć iPoda czy iphona i mieć funkce video lub tez co było najciekawsze można założyć mały pc w schowku tam gdzie zmieniarka tylko niewiem jaka będzie dostępność tego na rynku i potrzebny będzie dotykowy ekran .

A co do bose jeszcze go nie wiedziałem bo czekam na paczkę ale stawiam ze są tam fabryczne gniazda jest możliwość kupienia gotowych przewodów lub wszystko osobno i zrobić samemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie powinno byc OK ale potwierdz jeszcze u kogos... myslalem jeszcze o innej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi mówił ze nie więc teraz już sam niewiem , da radę to sprawdzić ? , a o jakiej myslales? I może jest cos fajnego aby weszło do schowku jak zmieniarka cd tylko żeby było na dvd najlepiej zmieniarka , chociaż wole oem bo to zawsze spoko wyglada ( fabrycznie)

---------- Post dopisany 17-03-2013 at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 23:17 ----------

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...