-
Wycie huczenie z tylu podczas jazdy quattro
U mnie temat zamknięty ale nigdy nie odpisałem co było wiec dodam teraz skończyło się na wymienie dyfra po wymianie cisza
-
Wycie huczenie z tylu podczas jazdy quattro
Witam, Mam problem z bardzo mocnym wyciem/huczeniem z tylu auta Pacjent to a4 b7 2.0tfsi quattro wycie dociera z tylu z lewej mniej więcej Łożyska koła były wszystkie wymieniane na fag , podpora wału tez wał jest Ok na 100% Przeguby zewnetrzne tez były wymienione olej w dyferku nowy jak i w skrzyni Juz poddaje sie ?? zaczynam sie zastanawiać czy to nie jest dyfer hałas jest od małych prędkości od 15km/h i jest cały czas znika może koło 150km/h lub więcej Macie może pomysły lub może ktoś miał taki sam problem ( czy zminiac dyfer czy regeneracja jezlei ktoś cos takiego robi ) Pozdrawiam Ktoś cos
-
wymiana łożyska i tarcz z tyłu - co z pierścieniem ABS
Jaki jest numer Czesci pierścienia abs w audi a4 b7 2.0tfsi quattro wersja silnika bul Pozdr U mnie jest problem ze mam kontrolkę abs i esp na VAG pokazuje czujnik abs tył lewe koło i czujnik z maglownicy Czujnik sprawdziłem miernikiem mieści sie w normie i nie odbiega parametrami od strony prawej wiec raczej jest Ok ale gdy kręcę kołem i zagadam do otowru po czujniku pierścień jest nieruchomy wydaje mi sie ze powinien sie kręcić razem z kołem czy mylę sie ? Bo jak to nie pierścień to bede musiał szuakac dalej czyli moze moduł w kierownicy albo czujnik w maglu Chyba ze macie podpowiedzi ??
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
Ja leje castrol od początku juz 5 lat bedzie ostatnio zmieniałem uszczelkę pod deklem i łańcuszek napinacz i inne pierdoły w środku czyściutko zdjecie tez moge dać Jak sie nie dba o auto albo puści uszczelka i płyn chłodniczy leci do oleju to sie ma szlam jak sie dba i serwisuje auto cały czas jest czysto
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Na początek odkrec plastik pod kierownica i odkrec śrubę trzymająca krzyżak do magla , poluzuj chyba 4 śruby od kolumny wysun krzyżak złap końcówkę magla obcęgami czy cos takiego poruszaj w lewo w prawo jak bedzie pukało sylukalo to magiel jak nie to raczej krzyzak
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
To beda 3 sztuki osobno nie sprzedaja 130 za jet za 3i tam potrzebujesz 3
-
Zwrotnica czy sa różnice miedzy dieslem a benzyna
W poście masz z rozmowy ze powinny każde pasować od b6 czy b7 i bez znaczenia z jaki silnik itp
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
Numer pierścionków 06F198107A Najlepsze jest to ze jak pytasz w Aso o ten element etka pokazuje ze trzeba cała obudowę kupic 2800zl wiec pytaj o numer części Pozdrawiam To już mam, chodiz mi o te pierścienie co kolega Rado83 napisał
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
No i git następny zadowolony kolega z wymiany , a ci co mówią ze ten typ tak ma szczęścia życzę bo bedzie potrzebne Pozdr Ja jeszcze moge dodać od siebie aby przy wymianie sprawdzic stan pierścionków lub wymienic dla świetego spokoju sa one pod pokrywa napinacza i łańcuszka taka duża sprężyna na niej sa 3 pierścionki cos jakby ebonit lubią sie łamać koszt w Aso około 130zl, u mnie rozsypał sie jeden
-
Wymiana gum zawieszenie Tył , jakie numery czesci
A no to pięknie dziękuje i pozdrawiam Odczułeś duża różnice po wymianie ? Na zdjęciu widzę tylko 3 tuleje mówiąc 4 masz na myśli ze wchodzą dwie w jedno miejsce ?
-
Wymiana gum zawieszenie Tył , jakie numery czesci
Widzisz kolego lekko sie chyba nie zrozielsimy właśnie chodzi mi to ten wahacz wzdłużny , ale tylko o numery tych gum ktore sa do niego wciśnięte czyli 3 sztuki Użyki nie chce całego bo mój jest ten sam stan chce nowe ale cały wahacz w audi troche sie cenią , wiec chciałem same gumy wymienic
-
Stuki w kolumnie magiel do regenaracji ?
Ja regenerowalem narazie jest git jak nowa , co moge doradzić to szukaj firmy ktora daje 2 lata gwarancji na takiej mysle ze pojeździsz długo
-
Wymiana gum zawieszenie Tył , jakie numery czesci
Napewno mówimy o tym elemencie ktory dodałem link wyżej ??? Abym nie kupowałam zle Dzieki z góry za odpowiedz Pozdrawiam
-
Wymiana gum zawieszenie Tył , jakie numery czesci
No jak bedzie trzeba to musze cos czasu ogarnąć na to Ale jak ktoś cos wie to prosze pisac Dzieki i pozdrawiam
-
VCDS nie widzi RNS-e w Audi A4 B7
Gdzies getaway kodowanie było zle , moze w środę bede miał troche czasu to podłączę kabel i zobacZe