Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z 1.8t paliwo w oleju.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znajomy w pasku b5 z silnikiem ANB ma problem.

otoz kupil auto w de i po jakis 400km zaswiecilo sie smarowanie,zaraz parking i dalej laweta.

auto po przywiezieniu i wstepnym obejrzeniu to da sie wyczuc won paliwa w oleju.

skad to sie tam moglo wziasc ??turbo ?? auto ma przejechanie niewiele ponad 100 tys km (oryginal,sprawdzane w serwisie i kupione bezposrednio od niemca)

teraz po zapaleniu auta slychac troszke zawory.

maja te silniki jakas wde w tym kierunku ??

smarowania nie lacze z pompa czy smokiem bo to chyba raczej nie ten przebieg.

Opublikowano
znajomy w pasku b5 z silnikiem ANB ma problem.

otoz kupil auto w de i po jakis 400km zaswiecilo sie smarowanie,zaraz parking i dalej laweta.

auto po przywiezieniu i wstepnym obejrzeniu to da sie wyczuc won paliwa w oleju.

skad to sie tam moglo wziasc ??turbo ?? auto ma przejechanie niewiele ponad 100 tys km (oryginal,sprawdzane w serwisie i kupione bezposrednio od niemca)

teraz po zapaleniu auta slychac troszke zawory.

maja te silniki jakas wde w tym kierunku ??

smarowania nie lacze z pompa czy smokiem bo to chyba raczej nie ten przebieg.

A ja bym jednak zaczął od zdjęcia miski i zaglądnięcia w jakim stanie smok i pompa :naughty: bo niby którędy miała by się waha do oleju dostawać podczas jazdy?

Opublikowano
  • Autor

jak tam sie dostac do smoka i pompy ??

z tego co patrzylismy to masa roboty i trzeba by podniesc silnik lub odpiac cale zawieszenie i na dol je.

pompa oleju jest na rorzadzie ??

znajomek wymyslil ze wleje 10/409 shella zrobi na tym kilka tys km,pozniej plukanka i zaleje dobrym syntetykiem.

wacha do paliwa np lejacy wtryskiwacz. na dniach podlacze mu jeszcze auto pod kompa zobaczymy co wypluje :)

Opublikowano

To jak masa roboty z zdjęciem miski to niech jeździ z zapalającą się kontrolką... może przy wymianie silnika będzie mniej roboty :decayed:

Pompa oleju nie jest na rozrządzie.

Zgaście silnik i wyjmijcie listwę wtryskową bez odkręcania przewodów paliwowych tak żeby było w niej ciśnienie i patrzcie czy nie przepuszcza wtryskiwacz... ale obstawiam że nie :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po wymianie oleju wszytskie objawy ustapily :)

przyczyna byl prawdopodobnie zuzyty olej.

mechanik sprawdzal pome i mowil ze wsio okey :)

dziekuje za odpowiedzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.