-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Panowie czy oryginalna fabryczna wiazka od haka idzie na sam przod auta ?? Jest na kostkach?? Jade wyciagać z auta dawcy i chciałbym się merytorycznie dowiedziec gdzie to "ugryść"
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Czy sa gdzieś opisane dokładnie wszystkie przeróbki elektryczne przy zmianie skrzyni z automatycznej na manualna ? Silnik 1.8t BFB Rok modelowy 2005.(a4b7 ) Sterownik silnika i kodowania ogarnie mi znajomy także to nie problem Bardziej mi zalezy na tym by działało światło cofania, możliwosc podpiecia tempomatu.
-
Co to za felga?
takze musze zaczac poszukiwania, one 16 to z checia by zawitaly u mnie w audiolce :L)
-
Co to za felga?
dzieki
-
Nowa chlodnica klimatyzacji A5 B5 (dodatkowy zawór)
2001 z kwietnia bodajże czyli końcówka b5. Ok wymienię te chłodnice na taką bez zaworka dzięki wielkie
-
Co to za felga?
byly te felgi 16 ?? czy tylko 17 ? co to za model ?? sa ewentualnie jakies podobne 16. Chce zalozyc do a4 b5
-
Nowa chlodnica klimatyzacji A5 B5 (dodatkowy zawór)
witam. kupiłem nową chłodnice klimatyzacji do swojej a4. wizualnie jest identycznie taska sama jak ori z jedna mala roznica. z przodu posiada dodatkowy gwint i zawor. do czego to ? i czy musi tam byc cos wkrecone? (moja stara nic nie miala) kupilem firmy magneti marelli ten dodatkowy zaworek zaznaczylem na czerwono. jak aptrzytlem na allegro to sporo zamiennikow go ma.
-
Waz klimatyzacji 1.6 alz
4b0260701d takie jest ...
-
Waz klimatyzacji 1.6 alz
poszukuje numeru weza klimatyzacji do audi a4 b5 1.6 ALZ Waz łaczy chłodnice i kompresor.
-
Węże klimatyzacji 1.6 alz
Witam. Niedawno miałem mała kolije z sarna i ucierpiała chłodnica klimy. Chcąc odkręcić chlodnixe uszkodzila się nakrwtka od grubego węża łączącego chlodnixa z kompresorem. Posiadam kompletna klime 2.5 tdi xzy da radę przełożyć węże?? Diesel.ma inaczej mocowania poprzez aluminiowa stopę. Ale przełożył bym komplet. Mam pytanie czy bedziepasowac mocowanie do kommpresora?? ewentualnie moze ktos podac nr katalogowy weza laczacego kompresor z chlodnica klimatyzacji ?? auto to a4 b5 1.6 alz 2001
-
gaz 1.6 alz kombi
gazownik ma to ustawic tak by palilo tyle ile trzeba .
-
gaz 1.6 alz kombi
czyli wemy gdzie szukac pierwszych oszczednosci czyli zapas bedzie sobie lezal w bagaziku dziekuje i czekam dalej na odpowiedzi mialem kiedys vetre b 1.8 to gazu palila ok 8 litrow na kolach 16
-
gaz 1.6 alz kombi
Moje sreberko jako tako sie sprawuje wiec w niedlugim czasie czeka ja lpg zestaw jaki chcialbym zalozyc to lpg tech lub stag ewentualnie kme nevo / kme tur / barracuda butla w kolo ( i pytanie pierwsze... jaka butla max wchodzi do avanta ?? ewentualnie jaka butle by na niej polozyc dojazdowke ?? ) wlew pelny w wlewie benzyny ... wtryski oczywiscie osobne kolektor sciagany ... ile to gazu moze spalic ?? jakies rady ?? mialem juz auto z lpg ale pierwszy vag
-
A4 b5 1.6 ALZ bład 0420 , 0102
przeplywka niby wymieniana na nowa w 2014 roku... gdzie mozna usunac kata z ecu (mieszkam w okolicach plocka) ?? jak nie wplynie na auto to pewnie ze wole wywalic go i miec spokoj tym bardziej ze sonda nowa to koszt ok 250zl a i nie daje gwarancjiz e bedzie ok... emulator to taka jakby tulejka ?? a odnosnie tych obrotów i delikatnego poszarpywania silnika na jalowym ?? moglby ktos podac info jak sprawdzic kompterowo dzialanie sond ?? szukam w necie ale nie ma jakis spojnych info wkrecilem emulator sondy... zobaczymy ...
-
A4 b5 1.6 ALZ bład 0420 , 0102
Panowie mam pewna zagadke ze swoim autkiem. (1.6 alb 2001r.) Mianowice po kupnie w de i wracajac , po zatankowaniu naszego polskeigo paliwa zapalila sie kontrolka check... po powrocie do domu podlaczylem auto pod kompa i wyplulo p 0420 (16804) po skasowaniu blad powraca po jakims czasie 50-200km. przegladajac niemieckie dokumenty z serwisu znalazlem ze juz w de mieli z tym problem i dodatkowa tam wyskoczylo p0102 (o mnie tylko 420) auto ma wymeinione: swiece ngk kable beru cewka zaplonowa sprawdzana z de i wynik pozytywny. gdzie dalej tego szukac ? sonda do wymiany ?? i jeszcze jeden dylemacik. na wolnych obrotach delikatnie poszarpuje silnikiem, a po odpaleniu auta obroty spadaja na ulamek sekundy nisko i potem utrzymuja sie juz normalnie ... od czego to moze byc ?? filtr paliwa ? przepustnica ?? z gory dziekuje za odpowiedzi
xspeed99
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta