Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xspeed99

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie czy oryginalna fabryczna wiazka od haka idzie na sam przod auta ?? Jest na kostkach?? Jade wyciagać z auta dawcy i chciałbym się merytorycznie dowiedziec gdzie to "ugryść"
  2. Czy sa gdzieś opisane dokładnie wszystkie przeróbki elektryczne przy zmianie skrzyni z automatycznej na manualna ? Silnik 1.8t BFB Rok modelowy 2005.(a4b7 ) Sterownik silnika i kodowania ogarnie mi znajomy także to nie problem Bardziej mi zalezy na tym by działało światło cofania, możliwosc podpiecia tempomatu.
  3. takze musze zaczac poszukiwania, one 16 to z checia by zawitaly u mnie w audiolce :L)
  4. 2001 z kwietnia bodajże czyli końcówka b5. Ok wymienię te chłodnice na taką bez zaworka dzięki wielkie
  5. byly te felgi 16 ?? czy tylko 17 ? co to za model ?? sa ewentualnie jakies podobne 16. Chce zalozyc do a4 b5
  6. witam. kupiłem nową chłodnice klimatyzacji do swojej a4. wizualnie jest identycznie taska sama jak ori z jedna mala roznica. z przodu posiada dodatkowy gwint i zawor. do czego to ? i czy musi tam byc cos wkrecone? (moja stara nic nie miala) kupilem firmy magneti marelli ten dodatkowy zaworek zaznaczylem na czerwono. jak aptrzytlem na allegro to sporo zamiennikow go ma.
  7. 4b0260701d takie jest ...
  8. xspeed99 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    poszukuje numeru weza klimatyzacji do audi a4 b5 1.6 ALZ Waz łaczy chłodnice i kompresor.
  9. Witam. Niedawno miałem mała kolije z sarna i ucierpiała chłodnica klimy. Chcąc odkręcić chlodnixe uszkodzila się nakrwtka od grubego węża łączącego chlodnixa z kompresorem. Posiadam kompletna klime 2.5 tdi xzy da radę przełożyć węże?? Diesel.ma inaczej mocowania poprzez aluminiowa stopę. Ale przełożył bym komplet. Mam pytanie czy bedziepasowac mocowanie do kommpresora?? ewentualnie moze ktos podac nr katalogowy weza laczacego kompresor z chlodnica klimatyzacji ?? auto to a4 b5 1.6 alz 2001
  10. gazownik ma to ustawic tak by palilo tyle ile trzeba .
  11. czyli wemy gdzie szukac pierwszych oszczednosci czyli zapas bedzie sobie lezal w bagaziku dziekuje i czekam dalej na odpowiedzi mialem kiedys vetre b 1.8 to gazu palila ok 8 litrow na kolach 16
  12. Moje sreberko jako tako sie sprawuje wiec w niedlugim czasie czeka ja lpg zestaw jaki chcialbym zalozyc to lpg tech lub stag ewentualnie kme nevo / kme tur / barracuda butla w kolo ( i pytanie pierwsze... jaka butla max wchodzi do avanta ?? ewentualnie jaka butle by na niej polozyc dojazdowke ?? ) wlew pelny w wlewie benzyny ... wtryski oczywiscie osobne kolektor sciagany ... ile to gazu moze spalic ?? jakies rady ?? mialem juz auto z lpg ale pierwszy vag
  13. przeplywka niby wymieniana na nowa w 2014 roku... gdzie mozna usunac kata z ecu (mieszkam w okolicach plocka) ?? jak nie wplynie na auto to pewnie ze wole wywalic go i miec spokoj tym bardziej ze sonda nowa to koszt ok 250zl a i nie daje gwarancjiz e bedzie ok... emulator to taka jakby tulejka ?? a odnosnie tych obrotów i delikatnego poszarpywania silnika na jalowym ?? moglby ktos podac info jak sprawdzic kompterowo dzialanie sond ?? szukam w necie ale nie ma jakis spojnych info wkrecilem emulator sondy... zobaczymy ...
  14. xspeed99 opublikował(a) temat w 1.6
    Panowie mam pewna zagadke ze swoim autkiem. (1.6 alb 2001r.) Mianowice po kupnie w de i wracajac , po zatankowaniu naszego polskeigo paliwa zapalila sie kontrolka check... po powrocie do domu podlaczylem auto pod kompa i wyplulo p 0420 (16804) po skasowaniu blad powraca po jakims czasie 50-200km. przegladajac niemieckie dokumenty z serwisu znalazlem ze juz w de mieli z tym problem i dodatkowa tam wyskoczylo p0102 (o mnie tylko 420) auto ma wymeinione: swiece ngk kable beru cewka zaplonowa sprawdzana z de i wynik pozytywny. gdzie dalej tego szukac ? sonda do wymiany ?? i jeszcze jeden dylemacik. na wolnych obrotach delikatnie poszarpuje silnikiem, a po odpaleniu auta obroty spadaja na ulamek sekundy nisko i potem utrzymuja sie juz normalnie ... od czego to moze byc ?? filtr paliwa ? przepustnica ?? z gory dziekuje za odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.