Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Gdzie w okolicy mogę zhamować auto 4x4 na rolkach? Od razu mówię że nie interesują mnie warsztaty mające to coś na koło bo jak u nich zapytacie: "A co jak mi rozwalicie auto podczas hamowania na mieście?" człowiek odpowiada: "No... ale chyba ma Pan auto ubezpieczone!" :gwizdanie: Nie interesuje mnie też jakieś chipowanie tylko chciał bym wiedzieć co tam siedzi. :cool1:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 19:00_________________________________________________WRC przykrywaj auto bo u mnie pojedyńcze kulki lodu już lecą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy, w związku z wczorajszym sprzątaniem garażu, oddam za przysłowiowe piwo (może być kasztelan :>) rozwijaną siatkę bagażnika do avanta B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, w związku z wczorajszym sprzątaniem garażu, oddam za przysłowiowe piwo (może być kasztelan :>) rozwijaną siatkę bagażnika do avanta B5.

biorę :) do zobaczenia na spocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie mam.... ostatnio cos mi się dzieje w aucie... gdy przekręcam kluczyk zdarza się że nie działa climatronic(nic nie świeci), wycieraczki(nie reaguja na ruch manetki) i kierunkowskazy, ale awaryjne działaja... co to może by??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie mam.... ostatnio cos mi się dzieje w aucie... gdy przekręcam kluczyk zdarza się że nie działa climatronic(nic nie świeci), wycieraczki(nie reaguja na ruch manetki) i kierunkowskazy, ale awaryjne działaja... co to może by??

Stacyjka do naprawy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ta kosta co w niej siedzi, umiera... jest tak że odpalam i po chwili zaczyna działa. no nic, trzeba wymienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ta kosta co w niej siedzi, umiera... jest tak że odpalam i po chwili zaczyna działa. no nic, trzeba wymienic :)

Zapal i jak nie będzie napięć to poruszaj delikatnie kluczykiem i wtedy się powinno pojawiać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak robiłem, i nic z tego, zaryzykuje i wymienię ją. koszt niewielki :good: no i jeszcze można przekaźniki posprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...