Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż PDC przód


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym się zorientować czy zwykły zderzak bez PDC z przodu od strony wewnętrznej posiada zaznaczone miejsca na wycięcie/zamontowanie czujników PDC ? tak jak to jest w tylnym zderzaku. Czy konieczne jest zakupienie zderzaka w którym było już PDC z przodu. Wiem że tylny zderzak nie mający PDC ma takie otwory poznaczone jak to jest z przodem w tym wypadku ? Myślałem nad dołożeniem PDC a nie specjalnie podoba mi się zderzak S-line którego ewentualnie bym dokładał bo nie widzę sensu zmieniać dobrego zwykłego na zwykły PDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na pewno coś pomoże chociaż szkoda że nie PL z tamtych słów rozumiem tylko Achtung :) a ktoś orientuje się może czy dużo roboty jest z kamerą cofania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na pewno coś pomoże chociaż szkoda że nie PL z tamtych słów rozumiem tylko Achtung :) a ktoś orientuje się może czy dużo roboty jest z kamerą cofania ?

Nie wiem czy masz MMI 2G czy Concerta ? moze to cos pomoze http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index6.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na pewno coś pomoże chociaż szkoda że nie PL z tamtych słów rozumiem tylko Achtung :) a ktoś orientuje się może czy dużo roboty jest z kamerą cofania ?

Nie wiem czy masz MMI 2G czy Concerta ? moze to cos pomoze http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-audi-parking-system-mmi-2g-upgrade-czujnikow-przod-automat-zalaczanie-193699/index6.html

Zalozyłem ,że tą obowiązkową pozycje kolega juz przerobił:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam MMI 2G i PDC z tyłu. Wiem że muszę wymienić moduł na 8 kanałowy i parę gratów dokupić. Wiem też że w grill da się wsadzić czujniki jednak nie orientuje się czy muszę zmieniać zderzak specjalnie pod wersję PDC czy może jest to gdzieś oryginalnie zaznaczone z tyłu zderzaka gdzie takie otwory powinny się znajdować tak jak to ma miejsce w przypadku tylnego zderzaka bez PDC otwory są poznaczone od wewnątrz. Chodzi mi tylko o to czy ktoś może kojarzy jak jest z przodem czy jest to zaznaczone czy trzeba na "ślepo" rezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ściagnieciu zderzaka okaze sie czy masz punkty zaznaczone , jesli nie to wiercisz mniej wiecej na oko :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko to chłop umarł w szpitalu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oko to chłop umarł w szpitalu :P

Jesli ta wypowiedz cie bardzo uraziła to bardzo przepraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to żart był :wink: o nic się nie obraziłem :) Chyba jednak zakupie zderzak pod PDC zamiast tego wiercić ten jest w idealnym stanie więc myślę że też go sprzedam za dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...