Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Texalarm


fanthomas18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam taki "problem" w mojej A4 1Z mam zamontowany alarm (Texalarm AV-2155/NL) i mam takie pytanko odnośnie jego działania. Gdy samochód jest zamknięty, otwieram go, odpalam i jadę, lecz gdy go otworzę i odczekam powiedzmy 10min to żeby odpalić samochód muszę włożyć kluczyk do stacyjki, włączyć zapłon i wcisnąć przycisk na pilocie (przycisk wciskam na włączonym zapłonie, przycisk na pilocie jest jest tylko 1. Pilot z kluczem jest osobno), lub zamknąć i otworzyć samochód i odpalić normalnie. No i moje pytanie: czy i jak da radę zrobić tak, żeby samochód można było odpalić w każdej chwili, czy będzie otwarty 10sekund czy pół dnia, żeby nie trzeba było wciskać guziczka?

Gdy już tak postoi chwile i nie da rady go odpalić bez wciśnięcia przycisku to go wciskam, awaryjne mrygają jak podczas otwierania samochodu (kilka szybkich mrugnięć) i słychać jak załącza się pompka od centralnego (tutaj czytać uważnie :D) i otwiera OTWARTY samochód, słychać normalnie pracę pompki. Jak będę miał chwilę to nakręcę jakiś filmik jak to wygląda, jak wygląda pilot etc.

Z góry dzięki za pomoc!

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To funkcja antyporwaniowa da sie wylaczyc musisz poszukac w sieci instrukcji serwisowej alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...