Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o podłaczenie halogenow


TobiaszAudiA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam przedlifta i podłaczam halogeny poliftowe i znalazłem cos takiego:

na pin 1 idzie + dla diodki podswietlajacej piktogram(czerwonej)

na 2 idzie minus (bo co innego moze isc)

na 5 idzie plus inny niz na diode na grubszym kablu

a z 6 wychodzi plus po wcisnieciu przycisku i leci dalej na halo (lub przekaznik raczej)

Koledzy na forum pisza aby na pin 5 dac plus z wlacznika halogenow tyl i wtedy zalacza sie halogeny przednie dopiero jak sa swiatelka mijania mam racje ? Ale ja chciałbym aby halogeny właczaly sie niezaleznie jakie mam swiatła i czy wystarczy tylko na pin 5 pociagnac plus bezposrednio z aku przez bezpiecznik ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki schemat dostałem od kolegi dropsone, podłączyłem właśnie tak u siebie i halo świecą niezależnie od włączonych/wyłączonych innych świateł.

Na włączniku halogenów masz ponumerowane piny i tak :

Pin 1 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem niebiesko szarym w kostce tylnych przeciwmgielnych i tam też to jest pin 1

Pin 2 cienkim kablem łączysz z cienkim kablem brązowym w kostce tylnych przeciwmgielnych i to jest pin 2

Pin 5 grubym kablem łączysz z kablem szaro zielonym kablem w kostce tylnych przeciwmgielnych pin 5

Pin 6 gruby kabel puszczasz na hallogeny, a drugi pin z hallo do masy

Tylko ja pin nr 5 nie podłączałem do włącznika halo tylnych tylko pod + po kluczyku, a dokładniej pod śrube, które są schowane nad nogami kierowcy, przy przekaźnikach. a pin 1, 2 i 6 podłączyłem tak jak dropsone polecił, hula aż miło :) halogeny możesz włączyć nawet bez żadnych świateł, razem z mijania i z długimi, w żadnym wypadku nie gasną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...