Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowanie modułu komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

z góry pisze ze zaczynam przygode z vag 311.2 i próbowałem zrobić kodowanie

biore cent. conv 46 (moduł komfortu)

potem login 11 i wyskakuje mi takie okienko

i co dalej

próbowałem wpisac

+1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu

+16 – blokada zamka klapy bagażnika po przekroczeniu 5km/h (zamek odblokuje się automatycznie po zwolnieniu poniżej 5km/h)

+ nie da rady wpisać, a jeśli wpisze same cyfry to za mała liczba bo powinno byc 5 cyfr

a i jescze jedno bo podczas uruchamiania wyskakuje mi takie cudo

co to jest i jak to obejśc dodam ze vag jeszcze nie aktywowany bo mam mały problem

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

coś fotki nie weszły

modu_login.jpg

image.jpg

Opublikowano

Jeśli np chcesz do kodu 00000 dodać +1024 to wpisujesz 01024.

Drugi problem to chyba coś nie tak z ustawieniem portu w kompie.

Opublikowano
  • Autor

ale działa normalenie, bo po wciśniećiu ok przechodzi do vaga i śmiga

Tomek co do okienka to problem rozwiązany bo zrobieł test portów na vagu i okiennko już sie nie pokazjue

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

i lipa, wpisuje kody tak jak Tomek doradził i wyskakuje mi info ze mam wyłączyc zapłon przed kolejna próba kodowania

tylko problem w tym ze silnki wyłączony

Opublikowano

No właśnie, też na to nie zwróciłem uwagi:doh:

Opublikowano
  • Autor

tylko jak zakodować bo Wybieramy opcję CODING 07 (a nie 11)

i wpisywałem przyk. 00016 i DO IT

bo intersuja mnie te rzeczy

+16 – blokada zamka klapy bagażnika po przekroczeniu 5km/h (zamek odblokuje się automatycznie po zwolnieniu poniżej 5km/h)

+64 – aktywacja dodatkowych funkcji modułu komfortu (możliwość otwierania/zamykania szyb oraz szyberdachu przy pomocy zamka w drzwiach i pilota)

+2048 – zasady dot. zasilania podnośników szyb (po wyłączeniu zapłonu i wyjęciu kluczyka ze stacyjki podnośniki szyb będą zasilane jeszcze przez 10 minut lub do czasu aż nie zostaną otwarte drzwi)

brałem też ADAPTATION 10, kanał 62:

+1 – Komfortowe zamykanie szyb pilotem

+2 – Komfortowe otwieranie szyb pilotem

a i od czego jest work shop code

vcds.jpg

a i najlepsze ze nie spisałem wartości jaka była na początku w software coding :wink:

ale moduł i tak bedzie zmieniany bo nie ma w nim opcji oświetlenia wnetrza ( nóg)

z góry dzieki za pomoc,

nie mam zamiaru tylko kasowac błedów komputerem a jak coś innego to 50km do mechanika jechać

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek litości, po pracy mam siedzieć i czytac

nie łatwiej podpowidzieć ze najpierw np. mam dać central conv 46 a póżniej ADAPTATION 10 i co wpisać

albo coding 07 i jakie wartosci wpisac zęby ustawic w/w rzeczy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.