Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

przy okazji logowania A4-czki mojego kumpla postanowiłem również zrobić logi w swojej niuni. Mam wielką prośbę do bardziej obeznanych ode mnie o zerknięcie na logi i ewentualne uwagi czy wszystko jest OK. Niebawem autko będzie miało na zegarze 200 tyś.

próba statyczna :

003

003uj5.jpg

003uj5.8f331bd7d6.jpg

004

004ma7.jpg

004ma7.e13604cf82.jpg

próba statyczna BASIC :

003

003pv5.jpg

003pv5.3f78ff316f.jpg

004

004hd2.jpg

004hd2.21da96353a.jpg

próba dynamiczna :

001

001vu0.jpg

001vu0.5a3b95b4b0.jpg

003

003se5.jpg

003se5.af9055ef3a.jpg

004

004jl8.jpg

004jl8.d529d7982a.jpg

008

008ie2.jpg

008ie2.6f5f9021bc.jpg

011

011tz3.jpg

011tz3.cba5d15b80.jpg

013

013rk6.jpg

013rk6.6142db7c96.jpg

z góry dzięki za wypowiedzi i rady :notworthy:

Opublikowano

-termostat do wymiany

Opublikowano
  • Autor

Dzięki,

odnośnie tego termostatu - w którym miejscu w logach widać że niedomaga ? Pytanie z czystej ciekawości, tak by wiedzieć na przyszłość.:)

Opublikowano

Dzięki,

odnośnie tego termostatu - w którym miejscu w logach widać że niedomaga ? Pytanie z czystej ciekawości, tak by wiedzieć na przyszłość.:)

zeby nie bylo za łatwo .... tam gdzie jest temperatura płynu :wink4:

[dla ulatwienia widac to w logach dynamicznych :wink4: ]

Opublikowano
  • Autor

Czyli rozumiem że 84 stopieńki to za mało dla tego silnika ;) ile powinie trzymać ? podejrzewam, że tyle ile jest podane na termostacie 87 stopni (powinien się otwierać) tak ? :mysli:

Opublikowano

Czyli rozumiem że 84 stopieńki to za mało dla tego silnika ;) ile powinie trzymać ? podejrzewam, że tyle ile jest podane na termostacie 87 stopni (powinien się otwierać) tak ? :mysli:

prawidłowa temperatura robocza silnika to 90 stopni ....

Opublikowano
  • Autor

OK wielkie dzięki.

A jeśli chodzi o pozostałą część to można przyjąć że jest OK ?? chodzi mi o turbo, egr, przepływkę etc.

I przy okazji mam pytanie, czy z takim stanem silnika można pokusić się o programik ? :rolleyes:

Opublikowano

A jeśli chodzi o pozostałą część to można przyjąć że jest OK ?? chodzi mi o turbo, egr, przepływkę etc.

skoro nic innego nie napisalem to ..........

I przy okazji mam pytanie, czy z takim stanem silnika można pokusić się o programik ? :rolleyes:

mozna ...

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki.

pozdr. :)

Opublikowano

Zdrowe AHU(za wyjatkiem termostatu) ... z ciekawosci napisz jaki przebieg na szafie ????

przemik/mcm00 pokasowalem Wasze wypociny na temat korekcji,przebieg auta autor podal w pierwszym poscie :wink4: .... spanky

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.