Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Telepanie auta na luzie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zauważyłem ostatnio że stojąc w korku na biegu jałowym co jakies 30-60 sekund zatrzęsie mi autem (lekko). Czy są to może objawy dwumasu czy co innego.

Dodam, iż nic mi nie szarpie przy ruszaniu, brak żadnych niepokojących odgłosów oraz brak drgań miedzy 1500 - 2000 obrotów.

Ktoś wie co to może być ??

---------- Post dopisany 17-04-2013 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 18:52 ----------

czy ktoś wie co może być przyczyną ? nie znam sie na mechanice w ogóle :( to "telepanie" "drgania" nie występuje zawsze, ale na większości postojów czuć te co 30 sek. zadrganie samochodu.

Opublikowano

Może być to dwumas tylko to jest ciężko do zdiagnozowania wtryski ogólnie podepnij auto pod kompa niech ci sprawdzą

Opublikowano

Wlej płynu STP do czyszczenia wtrysków (20zł) przejedź 300km i sprawdź czy coś pomogło.

Opublikowano
  • Autor
Wlej płynu STP do czyszczenia wtrysków (20zł) przejedź 300km i sprawdź czy coś pomogło.

Te płyny coś pomagają ? Zobaczę 20 zł to nie pieniądz a może pomoże

Opublikowano

Tak jak piszesz - 20zł to nie jest duży pieniądz, a przeczyszcza wtryski. Wraz z innymi użytkownikami pojazdów, którzy użyli tego preparatu odczułem różnice na plus. Chociaż nie ukrywam, że po przeczyszczeniu ręcznie kolektora wraz z EGR poprawa jest jeszcze większa.

Ps. Spróbowałeś tego preparatu?

Opublikowano
  • Autor

w weekend zaleje bo jade w trase to akurat bedzie mozna zrobic troche km

Opublikowano

Trzymam kciuki - mam nadzieję, że pomoże. Parę razy go przepiłuj.

Opublikowano
  • Autor

zabieg trzeba powtórzyć czy wystarczy zalać na pełen bak i pomoże ?

Opublikowano

witamdo ajm tez moge dolac stp do czyszczenia pompowtryskow pozd prosze o jakas dokladna nazwe srodka

Opublikowano

STP - środek do czyszczenie wtryskiwaczy - STP do czyszczenia wtryskiwaczy diesla 250ml (3028928107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zalać i jeździć po 100km powinieneś już czuć poprawę.

Zabieg najlepiej powtarzać co 5-10 tysiącach kilometrów.

Opublikowano

No to bardzo tanio na Orlenie kupiłeś. W Tesco jest trochę drożej, w Realu jeszcze drożej, ale te parę złotych w tą czy w tą jak ma pomóc to nie ma co żałować.

Wczoraj sobie wlałem ten płyn - kupiłem w Tesco i po pewnym czasie odczułem, że auto jest żwawsze.

Opublikowano
  • Autor

ja dzisiaj zaleje mam nadzieje ze pomoże - te drgania sa sporadyczne ale zawsze to wkur..... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.