Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana chorusa na JVC KD-D342 problem z podłaczeniem głośników


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na samym początku przepraszam jeśli ten wątek już był ale szukam i są ale podobne a takiego niema ale jesli był to jeszcze raz sorki A wiec zabrałem sie za wymianę seryjnego radyjka na JVS (Seryjne doprowadziło mnie juz do siwizny z tym dodatkowym bonusem poogłaszania sie na Max jeżeli powinno sie podgłosić na MiN) nietracąc wątku radyjko ładnie podłączyłem kostki pasowały jak ulał gdyby nie to ze zostały mi kostki do których są podłączone tylne głośniki i teraz sens mojego pytanie jeżeli seryjne głośniki są na wzmacniaczu to jak najlepiej teraz podpiąć sie pod seryjną kostkę zeby jej nie rozkładać na czynniki pierwsze(przerabiać kable do kostki którą dostałem w zestawie z radiem) ale tez żeby ten wzmacniacz na głośniku działał czy jest jakaś możliwość , da rade jakoś tak wpiąć te kable pod seryjną kostkę zeby to wszystko działało razem oj ale to zamotałem mam nadzieję ze ktos zrozumie o co mi chodzi i odpowie z góry dziękuje za odpowiedz :embarrassed::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje obejrzałem ale to jeszcze nie to bo te co sa tu to kostki iso które mi pasują obydwie ale umie zostaje tak jak by ta trzecia co jest podzielona na 3 małe i do której są podłączone tylne głośniki i nie wiem jak podpiąć te przewody do tych 2 kostek żeby grały tylne głośniki i działał ten wzmacniacz który jest przy jednym z owych głośników:( ale tak dziękuje że jako jedyny co kolwiek próbowałeś pomóc :(:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u siebie podlaczylem radio kenwooda a mialem wczesniej oryginalne radio z pokretlem na srodku;d to tez tylne glosniki nie chodzily ale podjechalem do expert caraudio i kupilem speccjalne przejscia tzn przejsciowki gdzie podlaczasz 3wtyczki wraz z czerwona .. i gra.. tylko ze za to cudo co kupilem dalem ok.90zl :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz link do tej przejsciowki w ktora podlaczasz ta szeroka kostke by gral ci tyl i przod:

http://moto.allegro.pl/item409121632__modul_audi_na_tylnie_glosniki_mini_iso.html

mam tez taka i wszystko smiga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj, wystarczy taka:

http://www.allegro.pl/item418852105_mini_iso_4xrca_audio_bose_system_audi_vw_skoda.html

Do kostki podłączasz swoje wtyczki, a czincze + wysterowanie wzmacniacza do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...