Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana piór wycieraczek - ramiona też?


Jack Sparrow

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wam!

ponieważ muszę wymienić pióra wycieraczek i dodatkowo pękła mi jedna z plastikowych zapinek zacząłem się zastanawiać nad zmianą w ogóle ramion wycieraczek na takie do których można zamontować wycieraczki bez przegubowe i teraz kilka pytań:

- czy żeby zmienić na bez przegubowe trzeba wymienić ramiona wycieraczek czy na nasze seryjne też się da?

- czy jeśli zdecyduje się na wymianę to te będą OK?

ORYGINALNE WYCIERACZKI + RAMIONA AERO AUDI A4 B6 (3131933228) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nie wiem co w opisie aukcji oznacza "do przeróbki"?

- czy wycieraczki bez przegubowe dobrze przylegają do szyby i zbierają wodę przy większych prędkościach (powiedzmy powyżej 100km/h)? używacie?

temat dosyć pilny bo jak popada to niewiele widzę ;) więc będę wdzięczny za szybką odpowiedź.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw z podanego linka pasuje p&p. Ten typ ramion i piór montowany był seryjnie od bodajże 2003 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oznacza, że pasują bez przeróbek, nie wiem co jeszcze można napisać tym bardziej że na forum o tym zestawie było juz napisane dosłownie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie mam pojęcia co oznacza "p&p" :shock3: a to oznacza, że nadal nie wiem czy pasują :wallbash:

plug & play czyli podłącz i baw się :)

w ten skrótowy sposób określa się kompatybilność sprzętu, termin wzięty z branży komputerowej. Oznacza bezproblemowe podłączenie, bez dodatkowych zabiegów, ustawień i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plug & play czyli podłącz i baw się :)

w ten skrótowy sposób określa się kompatybilność sprzętu, termin wzięty z branży komputerowej. Oznacza bezproblemowe podłączenie, bez dodatkowych zabiegów, ustawień i tak dalej.

dzięki za szczegółowe wyjaśnienie :thumbup1:

zamówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...