Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy to modul komfortu ?


oBrO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nastepujacy problem. Przestal mi dzialac centralny zamek zarowno z pilota jak i z kluczyka oraz z przycisku od strony kierowcy. Nie dzialaja tez elektryczne szyby oraz nie podswietlaja sie przyciski od otwierania szyb. Podejrzewam, ze padl mi modul komfortu ale nie jestem pewien. Orientuje sie ktos w temacie ? Z gory dzieki za pomoc

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ----------

Czy to pompka centralnego zamka bedzie odpowiadala za te wszystkie rzeczy ? bo kazdy mowi co innego. Ale za szyby rowniez ? dziwne.. jak kupie pompke uzywana sprawna o tych samych numerach seryjnych, to wroci wszystko do normy ? i czy to bedzie pompka, czy jednak modul ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj jaki masz model A4. ja obstawiam na sprawdzeniu kabli miedzy drzwiami kierowcy a slupkie. w tej gumwej przelotce lubia zlamac sie kable, jezeli polecial by w nich najgrubszsy np od masy to cala elektryka w drzwiach pada na momencie. zdejmij gume i zobacz co tam sie dzieje. jezeli bylby tam problem to polecam po naprawie wiazki sprawdzenie bezpiecznikow. jezeli natomiast mialbys wymieniac pompke zamka co wydaje mi sie zbedne to musi byc o tych samych numerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 b5 `97 adr 1,8. ale wszystkie szyby mi nie dzialaja, nie tylko od strony kierowcy, tak samo z zamkami. Lampka nad glowa tez sie nie oswieca przy otwarciu drzwi, dopiero po nacisnieciu przycisku.

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

problem rozwiazany, zjarany byl bezpiecznik nr 38, taka pier**la a tyle zachodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, cos jest przyczyna ze bezpiecznik sie zjaral. wszystkie objawy wskazuja na awarie wiazki w drzwiach kierowcy. pojezdzisz zobaczysz, oby jak najdluzej bylo dobrze i zycze ci tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...