Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Prośba o ponowną analizą logów po zmianach:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejna prośba o analizę logów. Ostania jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_avg_prosba_o_analize_logow-t32132.0.html

Niedomagał przepływomierz, blokujące się kierownice turbiny i EGR. Przepływomierz został wyczyszczony sprayem do elektroniki, turbina zmieniona na AWX, EGR wykręciłem ale nie był zasyfiony :mysli:. Tym razem przegazowałem przed pomiarem grup 003 (BASIC i NORMAL) :naughty:. Zaznaczam, że całość nie jest jeszcze zestrojona przez jedynego słusznego tunera :polew:

http://wrzucacz.pl/file/4311215726928

Z góry dzięki

Opublikowano

-statyczny kat wtrysku do poprawy

-obserwuj termostat

reszta po korekcji softu ... [doladowanie,dawki]

Opublikowano
  • Autor

-statyczny kat wtrysku do poprawy

-obserwuj termostat

reszta po korekcji softu ... [doladowanie,dawki]

a przepływka? poprawiła się coś po czyszczeniu? czy kupować nową. Co dokładnie z termostatem?

Opublikowano

-statyczny kat wtrysku do poprawy

-obserwuj termostat

reszta po korekcji softu ... [doladowanie,dawki]

a przepływka? poprawiła się coś po czyszczeniu? czy kupować nową. Co dokładnie z termostatem?

zapomnialem napisac :decayed: ...

wyglada ze obcina gnoj i chyba przydala by sie nowa ... ale poczekaj na korekte i potem zlogujesz i wymienisz .... :wink4:

kiedy wymieniales ?

Opublikowano

dowalone koksu ladnie... :evil:

Opublikowano

dowalone koksu ladnie... :evil:

normalnie .... tez tak bedziesz mial ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

zapomnialem napisac :decayed: ...

wyglada ze obcina gnoj i chyba przydala by sie nowa ... ale poczekaj na korekte i potem zlogujesz i wymienisz .... :wink4:

kiedy wymieniales ?

przepływka? - wogóle nie wymieniałem (ok 230k km przebiegu). Przeczyściłem sprayem do elektroniki. A czy przy problemach z przepływką nie będzie problemów ze strojeniem? Może lepiej wymienić przed?

Co do turbiny to różnicę widać. Tamta przycinała lekko kierownice. Przy tej tego nie ma.

A co Wy znowu z tym koksem? :naughty:

Opublikowano

przepływka? - wogóle nie wymieniałem (ok 230k km przebiegu). Przeczyściłem sprayem do elektroniki. A czy przy problemach z przepływką nie będzie problemów ze strojeniem? Może lepiej wymienić przed?

zobacz co sie bedzie dzialo po korekcie ... :wink4:

A co Wy znowu z tym koksem? :naughty:

jest TDI .. jest koks ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.