Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka instalacji do 4 elektrycznych szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wymontowałem na szrocie cała instalację do elektrycznych szyb, kupiłem ramki z silniczkami i boczki z guzikami. Instalacja została elegancko włożona pod podłogę, instalacja jest kompletna tj. 2 bezpieczniki, 1 przekaźnik, wszystkie wtyczki są na miejscu. Po próbnym podłączeniu okazało się że nie ma żadnej reakcji instalacji, prąd jest ale zostały dwie "niewiadome" wtyczki, jedna wychodząca z tej wiązki na bezpieczniki i przekaźnik, jest ona brązowa, wychodzą z niej: czerwony grubszy kabel i dwa cieńsze przewody czerwono-kolorowe. Druga w gnieździe kostek koło kierowcy barwy zielonej.

Może ktoś z Was robił takową przekładkę albo po prostu się zna i mi pomoże

Z góry dzięki za wszystkie pomocne wypowiedzi :) Pozdrawiam

Opublikowano

z jakiego roku bylo to rozbite auto? czy wywaliles juz swoja stara wiazke z samochodu?

Opublikowano
  • Autor

Musiałbym spojrzeć na datę na wiązce, poprzednia wiązka na 2x szyby jest mojej roboty. Bardzo prosta zasilanie, bezpiecznik i tyle.. więc ona na pewno w niczym nie przeszkadza gdy ją odłączam i podłączam na te 4 szybki. Na 4 już uznałem, że będzie łatwiej wymontować z jakiegoś dawcy całą instalację i ją poprostu włożyć, ale nie będzie chyba tak łatwo. Tak jak napisałem wyżej wszystkie wtyczki do drzwi są na miejscu. Wolne właśnie mi zostają taka brąz/czerwień i zielona zrobię zdjęcia i wstawię. Zielona jest przy słupku kierowcy zaraz koło tej rozdziałki na kości, a z kolei ta brąz/czerwień idzie z wiązki z której wychodzą 2 bezpieczniki po 30A i przekaźnik 365

Opublikowano

czy masz tez orginalna wiazke z dzwi kierowcy?

napisz dokladnie jakie kolory sa w tej brazowej kostce a postaram Ci sie napisac gdzie je podpiac

Opublikowano
  • Autor

Tak mam cała kompletną instalację + 4x oryginalne tapicerki z guziorkami :)

dsc0095ub.jpg

dsc0108r.jpg

dsc0109ir.jpg

dsc0110ca.jpg

dsc0111gxp.jpg

Do każdych drzwi dochodzi swoja wiązka. A więc tak, przejdźmy do konkretów:

Zielona kość:

-gruby przewód czerwono-fioletowy

-przewód czerwono-brązowy

-przewód brązowo-żółty

-2x czarny przewód (schodzą się w jeden pin)

dsc0097hp.jpg

dsc0100mk.jpg

Brązowa kość:

-gruby przewód czerwono-fioletowy

-przewód czerwono-szary

-przewód czerwono-brązowy

dsc0101hv.jpg

dsc0103d.jpg

Sory za jakość, zdjęcia robione pralką :) Dzięki za zainteresowanie, Pozdrawiam

PS. Zapomniałem dodać, że tapicerki są z innego samochodu niż wiązka. Więc te wszystkie światełka będę musiał ogarnąć jakoś osobno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.