Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 2.4 165km quattro problem zsilnikiem


Kamilo84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z poszarpującym silnikiem przy dodawaniu gazu, vag wykazał błędy związane z sondami o to numery błędów-17536,17538,16514.

Powiedzcie ile powinna pokazywać przepływka na biegu jałowym i na max wciśniętym pedale, bo mi się wach na biegu jałowym od 2.90 g/s do 3.17g/s a na maks to 116.5 g/s. Pierwsza sonda na biegu jałowym pracuje a druga stoi w miejscu, dopiero się zmienia jak przycisnę pedał w podłogę. Dolot sprawdzany, przepustnica czyszczona i po adaptacji, z tą drugą sondą albo ma za ubogą mieszankę albo jest walnięta i nie wiem co robić.

Znalazłem że Esi podaje dla przepływki 12,6-12,8 kg/h czyli byłoby 3.5-5.5 g/s czyli zaniża mi przepływomierz- czy dobrze to pojmuje że dlatego sondy pracują ubogo? tylko co z tą drógą co wogule na biegu jałowym nie pracuje?

Jak mogę dodać logi z vaga? mam log dynamiczny z przepływomierzem i sondami.

Już szarpanie mam za sobą. pozostaje uboga mieszanka, gdzieś przy przepustnicy ciągnie mi lewe powietrze bo jak psiukam samostartem to się wykręca na obroty. Ma ktoś z was dostęp do uszczelek przed przepustnicą i za, albo jakiś numer tych uszczelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...