Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy warto kupić te felgi 16"


tomek292

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że rozglądałem się za 17" a trafiły się 16" do których nie jestem zbyt przekonany, proszę o opinię ze warto zapłacić za taki kpl. felg (5szt.) 1300zł, opony Continental Premium Contact 5 205/55/R16 opony z 18 tyg 2012 roku (6mm) z dekielkami, no i jak to będzie się sprawowało z et 42 potrzeba dorzucić dystanse, bo jak mam kupic to i dopłacać do dystansów i szpilek dłuższych to juz nie wyglada tak super(chyba)

3195996822.jpg

czekam na wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak za 5 kol z takimi oponami dobra,jesli chodzi o ET to bedzie pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie wsadzasz i w drogę, cena o ile jest ich 5 sztuk i oponki 6 mm to całkiem przyzwoita. Najwyżej sprzedasz jadą komuś jako zapas kto ma 320mm i całkiem nie drogo ci wyjdzie.

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ----------

wygląd biedrony kwestia gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogonie swojego alusa z zapasu bo mam 1 szt to cos tam sie kasy zwróci, no cóż nie będę jeździł na 17 i chyba trzeba będzie się z tym pogodzić..:doh:

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

zdecydowałem sie je wziąć, juz na samochodzie w prawdzie to nie 17 ale mogą być.. dziekuje za pomoc

temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...