Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przedłużenie anteny GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak mam adapter udało mi sie za 160zł wytargać na allegro podobno nieużywany, ale to i tak niem znaczenia :) także tylko kamera i dvd

Opublikowano
A co do tunera tmc to rozumiem że muszę kupić tuner oraz jakieś okablowanie ? I jest duży problem żeby go zamontować ?

Wiązka jest banalna zasilanie podpinasz i sygnały can wejście i wyjście i działa

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

ej a czy muszę mieć TMC do multifunkcji?? mam teraz concerta II i multi działa.

Opublikowano
ej a czy muszę mieć TMC do multifunkcji?? mam teraz concerta II i multi działa.

dobre pytanie...

Jeśli chodzi o radia w Audi, to chyba jedynie RNS-D ma te problemy z bezpośrednią komunikacją przez CAN. Concert II komunikuje się z autem bezpośrednio, jak większość odbiorników w Audi.

Nie odpowiem ci definitywnie, ale zakładając, że sterowanie multi również obywa się can-em to spodizewałbym się problemów z działaniem kierownicy.

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

A co do tunera tmc to rozumiem że muszę kupić tuner oraz jakieś okablowanie ? I jest duży problem żeby go zamontować ?

Wiązka jest banalna zasilanie podpinasz i sygnały can wejście i wyjście i działa

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Ale trzeba go z drugiej strony wpiąć w nawi do tej szerokiej złączki (nie te typowe kostki z zasilaniem, głośnikami czy te potrójne) a cany chyba idą od razu do zegarów. Tak samo jak GALę trzeba podpiąć do nawi w dwóch miejscach. Jak ktoś wie co do czego to w sumie chyba żaden problem. Mnie cały czas nurtowało skąd ma iść can to TMC, z auta czy z nawi. Przez TMC musi przechodzić jeszcze sygnał anteny radiowej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, w którym dokładnie miejscu montować tą antenę fakra. Muszę ją kupić bo niestety mój GPS z rekina zaczął się gubić. Raz pozycjonuje dobrze innym razem zupełnie pokazuje inne miejsce. Rozumiem, że przyczyną jest antena GPS? Chyba, że ewentualnie doradzicie jak dostać się do tego rekina?

Opublikowano
Koledzy, w którym dokładnie miejscu montować tą antenę fakra. Muszę ją kupić bo niestety mój GPS z rekina zaczął się gubić. Raz pozycjonuje dobrze innym razem zupełnie pokazuje inne miejsce. Rozumiem, że przyczyną jest antena GPS? Chyba, że ewentualnie doradzicie jak dostać się do tego rekina?

ja mam pod schowkiem przyklejoną do wzmocnienia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.