Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprezarka ??


kasia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie czy do modelu A4 B6 1.9TDI 130 koni 2003 r , byl montowany jeden rodzaj sprezarek klimy czy kilka. Pytam poniewaz mam problem z klima zerwalo sie sprzegielko i klima przestala dzialac nie mam zabardzo dotepu zeby zobaczyc jak numer jest sprezarki wiec stad moje pytanie. Czy warto jest zalozyc nowe sprzegielko czy lepiej poszukac na allegro sprezarki. Jestem w belgi tu w serwisie audi krzykenli za sprezarka 1000 euro, oni poprostu wstawiaja nowa sprezarke dlatego taka cena nie naprawiaja. nizej napisalem moj problem to bylo w sierpniu w 2012 r. Czy moze cos sie stalo z wentylatorem ? Klimatyzacja byla nabijana w 2012 w maju i dzialala do sierpnia.

"Witam mam taki problem jak w tytule taki mi sie wyswietla blad. Jadac w niedziele na autostradzie w niemczech poczulem od spodu uderzenie w samochod, poprostu myslalem ze jakis kamien albo cos takiego, ale po chwili klimatyzacja przestala chlodzic wiec zjechalem na parking bo pomysalem ze to pasek od sprezarki sie urwal i dlatego bylo takie uderzenie i klima przestala dzialac od tego, ale podnoszac maske na parkingu pasek jest sprezarka tez wiec wszytsko niby okej ale klima nie chlodzi, przycisk ECON dziala normalnie wlacza i wylacza sie, ale klimy nie mam podpinajac vaga wyskoczyl blad 00710 Motor klapy odmrażacza – V107, wiec znlazlem na forum ze to te silniczki pod schowkiem odkrecilem posprawdzalem ale wszytskie chodza prawidlowa zrobilem nastawy podstawowe ale wciaz d*pa klimy jak nie bylo tak nie ma. Czy to moze to sprzeglo od klimatyzacji sie odkrecilo i uderzylo w auto od spodku teraz jestem w belgii nie mam zabrdzo warunkow tego sprawdzic mial moze ktos taki przypadek. Wiem tyle ze sprezarka jest pasek od sprezarki jest nie urwal sie blad skasowalem i juz nie powrocil. Moze ktos doradzi od czego zaczac ? Moze jakos samemu mi sie uda to naprawic.

Jeszcze mialem taki blad 01320 - Control Module for Climatronic (J255)

dziekuje pozdrawiam

teraz nie mam zadnych bledow ale klima nie dziala"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabierak sprzęgła sprężarki odpadł bo urwało śrubę mocującą i dlatego nie masz klimy również dlatego słychać było to uderzenie w osłonę silnika od spodu. Zabierak zapewne będzie leżał na osłonie silnika:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbieraka nie ma bo plyta zostala zdemontowana bo sie polamal kiedys, zbierak odpadl w niemczech na autostradzie, czy da rade zamontowac zbierak bez odkrecenia sprezarki? z tego co sie orjentuje to sa jakies dwa rodzaje zbierakow...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...