Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór 17 czy 18 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Witam.

Obecnie śmigam na 205/55/16 i zastanawiam sie nad zmiana na 225/45/17 albo 225/40/18.Zawieszenie standard 1BA. Jezdze glownie po niemieckich drogach,a raz na 3-4 miesiace urlop w Polsce.

Do pracy mam ok 30km w jedna strone i jest to glownie jazda autostrada.

Czy jest wielka roznaca w komforcie jazdy na 17 a 18?

Jaki rozmiar bedzie odpowiedni?

I czy licznik bedzie mi duzo oszukiwać w porównaniu do obecnych 16?

Zakładaj kolego 18" i się nie martw skoro jeździsz większość po DE.

Ja u siebie w swojej B6 miałem 18" na seryjnym zawieszeniu i było ok.

Jakbyś szukał felg z oponami 18" to mam swoje na sprzedaż , ponieważ sprzedałem B6-kę :wink4::hi:

Jeszcze zastanawia mnie to ze jeżeli założę 1BE i 18cali to jak jadę do Polski,czasami trochę załadowany to czy nie będzie mi nic ocierać na guujkach:grin:??

Opublikowano

więc jakie opony mogę założyć do felg 18 cali (szer. 8,0) w A4 B8 z seryjnym zawieszeniem ? (opony seria: 225/55 R17)

Opublikowano
Witam.

Obecnie śmigam na 205/55/16 i zastanawiam sie nad zmiana na 225/45/17 albo 225/40/18.Zawieszenie standard 1BA. Jezdze glownie po niemieckich drogach,a raz na 3-4 miesiace urlop w Polsce.

Do pracy mam ok 30km w jedna strone i jest to glownie jazda autostrada.

Czy jest wielka roznaca w komforcie jazdy na 17 a 18?

Jaki rozmiar bedzie odpowiedni?

I czy licznik bedzie mi duzo oszukiwać w porównaniu do obecnych 16?

Zakładaj kolego 18" i się nie martw skoro jeździsz większość po DE.

Ja u siebie w swojej B6 miałem 18" na seryjnym zawieszeniu i było ok.

Jakbyś szukał felg z oponami 18" to mam swoje na sprzedaż , ponieważ sprzedałem B6-kę :wink4::hi:

Jeszcze zastanawia mnie to ze jeżeli założę 1BE i 18cali to jak jadę do Polski,czasami trochę załadowany to czy nie będzie mi nic ocierać na guujkach:grin:??

Jeśli doładujesz aż za bardzo to przy każdej feldze Ci może trzeć :decayed:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

więc jakie opony mogę założyć do felg 18 cali (szer. 8,0) w A4 B8 z seryjnym zawieszeniem ? (opony seria: 225/55 R17)

Ja na swoich felgach które sprzedaję 18" szer. 8J ET 35 mam opony 225/40/18

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiec wybór padł na 8JX 18H2 ET 43 5X112

Teraz trzeba jakies sensowne oponki do tego dobrać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.