Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Otwór w oparciu z tyłu


czaja77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawie mnie czy juz ktos dokonal takiej przeróbki jaka ja planuje ale nie wiem czy jest to wykonalne??a mianowicie mam a4 95 r w której nie kładzie sie tylne oparcie :thumbdown:mam tam podlokietnik planuje zdemontowac oparcie wyciac otwor w tym miesjcu od podlokietnika wykonczyc go ladnie uszczelka !co wy o tym myslicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co :mysli: na narty ??

no własnie jedynie chyba po to :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no np po to ! :)nie tak serio jest mi porzebne do pracy bo czesto musze zapakowac plastykowe listwy o dlugosci 260cm a i narty nieraz :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj do pracy i fotki zapodaj :) może ktoś skorzysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spotkałem, żeby ktoś samemu rzeźbił w kanapie :wink4: Ale jak uważasz, że tak się da to dawaj. I podepnij foto jak to wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak zrobiłem i mieszczą się 4 pary nart

Powodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arson15 jskieś fotki jabys dał radę. Chętnie bym luknął jak to teraz wygląda. To może w B4 bym się na coś takiego targnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że nie dodałem że to zrobiłem w pierwszej mojej A4 której juz nie posiadam, z tego co pamiętam to blacha była oryginalnie nacięta w kształt prostąkąta wielkość podłokietnika, wystarczyło naciąść do końca i na krawędzie nałożyłem uszczelkę taką ja zakłada się na ranty od drzwi i gotowe. Zdjęć nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak dam rade wykonam to w sobote fotki zapodam jak najbardziej!kolega ma racje sa tam naciecia mysle ze bedzie to prosta robota :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadalem ten otwor lecz ktos wyjol ta zaslepke wiec przy otwarciu podlokietnika bylo widac przelot do kufra.kupilem material pod kolor tapicery i plyte pilsniowa na ktora nakleilem ten material tyl plyty pomalowalem srebrnym sprayem i obie strony po otwarcu wygladaja juz ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej kupic bagażnik dachowy?? :naughty:... No chyba że wożisz tak długie elementy na co dzien :gwizdanie:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadalem ten otwor lecz ktos wyjol ta zaslepke wiec przy otwarciu podlokietnika bylo widac przelot do kufra.kupilem material pod kolor tapicery i plyte pilsniowa na ktora nakleilem ten material tyl plyty pomalowalem srebrnym sprayem i obie strony po otwarcu wygladaja juz ok

ale jeśli dopiero będziesz wycinał to najlepiej naciąć 3 boki a jeden pozostawic cały i bedzie to działać na zasadzie klapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henrykus

Też się nad tym zastanawiałem , tym bardziej ze blacha przegrody jest już "nacięta" w tym miejscu , jakby przeznaczona do modyfikacji , a tapicerka wewnątrz podłokietnika trzyma się tylko na drucianych haczykach .

Sposób demontażu tylnego oparcia opisałem w Warsztacie .

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...