Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: Zastanawiam się na kupnem nawigacji TomTom Go 730 i tutaj nasuwa się pytanie. Czy w tej cenie znajdę coś bardziej dokładnego i ogólnie lepszego(przykłady alternatyw dla tego modelu). Proszę również o podzielenie się ze mną wrażeniami z użytkowania właśnie tej nawigacji oraz ogólnie o producencie TomTom. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!!

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mapy i urządzenia to Ci nic nie powiem. Ale jako o firmie to opisuję poniżej:

Mam w pracy TOMTOMa. Pewnego dnia jakiś gość go używał i myśląc że mały otwór na obudowie (mikrofon) to reset wcisnął tam coś cieniutkiego i owy mikrofon wbił sie do środka. Po konsultacji z polskim punktem serwisowym uznano, że muszę go odesłac do serwisu. W bardzo szybki i fajny sposób oni zamówili na ich koszt kuriera, który jeszcze w tym samym dniu podjechał zabrać przesyłkę. Przychodzę do pracy na drugi dzień rano, odbieram pocztę i :shocked: a tam e-mail: godzina 05:25 - Urzadzenie TOMTOM o numerze ........ został przyjęty na serwis. Podpisano Szef Serwisu HOLLAND AMSTERDAM. OK, super posłali go do Hollandi. Pracuję, sprawdzam i :shocked: mam wiadomość e-mail: godzina 14:30 - Urzadzenie TOMTOM o numerze ........ zostało naprawione i odesłane do klienta na adres ......... Co prawda doszedł do mnie na drugi dzień. Ale podsumowując, Cała operacja trwała 4 dni, urządzenie, które zostało popsute mechanicznie (gwarancja nie obejmuje) naprawili, i transport na ich koszt :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: TAK TRZYMAĆ :thumbup:OBSŁUGA SERWISU w sklai 10 dostaje 10+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby jakie oplaty? nie bardzo wiem o co biega :naughty:

Tom tom jesli chodzi o mapy jakis rok temu odbiegal pod wzgledem map polskiale od czasu map 7.20 naprawde zrobili kawal dobrej roboty powiem tak ze pokrycie ulic to 99% ,

polecam nawi Tom Tom (mapy + obsluga = duzy plus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...