Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Chip tuning


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś wirusował w tej firmie swojego klekota? Jakieś opinie? RS-Chiptuning www.chiptuning.strona.pl adres poznański

Za newsy z góry dziękuję.

Bart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież do Mastersa masz fajny dojazd i firma która jest od lat na rynku , a nie tam jakieś świeżaki :gwizdanie: . jeżeli chodzi o ścisłość to ludzie wolą jechać do Wrocka po program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z Poznania, pracuje na Garbarach i tej firmy nigdy w życiu nie widziałem - weź się szarpnij do Warszawy do Rogala to przynajmniej będziesz miał pewność że jest ok -

Poza tym piszą że w wolnosącym chiptuningują i wzrost jest 8-12 % ... :thumbdown: lepiej już jedź na Geco lub Kocar jak musi być Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z Poznania, pracuje na Garbarach i tej firmy nigdy w życiu nie widziałem - weź się szarpnij do Warszawy do Rogala to przynajmniej będziesz miał pewność że jest ok -

Poza tym piszą że w wolnosącym chiptuningują i wzrost jest 8-12 % ... :thumbdown: lepiej już jedź na Geco lub Kocar jak musi być Poznań

Tym wpisem zakończymy bo tu nie ma o czym pisać. Jak Poznań to wiesz co a jak chcesz się szarpnąc do Wawy to Rogal. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...