Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie włącza się wentylator klimy, błąd czujnika g17


alniukai

Rekomendowane odpowiedzi

Po nabiciu klimy, sprężarka chodzi, natomiast nie włącza się wentylator. Na krótko pod 12V śmiga aż miło. Na VAGu błąd czujnika temp. zewnętrznej g17.

1) czy ten czujnik może odpowiadać za to że nie włącza się wentylator? na desce temperatura pokazywana ok, ale z dużym marginesem jak się auto nagrzeje albo stoi w słońcu - dosyć niedokładnie.

2) gdzie ten czujnik jest? szukam go i szukam.. i nie mogę się do niego dogrzebać. Podejrzewam że go nie ma - bo z lewej strony od kierowcy w zderzaku znalazłem kabelek

z gołymi drutami - wtyczka ewidentnie urwana. Podejrzewam że zmiotło czujnik razem z wtyczką i dlatego nie mogę go odszukać. Kabelek prowadzi z drugiej strony gdzieś pod osłonę koło pompy abs'u.

Jak dostanę gdzieś czujnik z wtyczką - gdzie go wpiąć żeby było dobrze. I jeżeli to nie brak czujnik powoduje nie włączanie się wentylatora, to jakie jeszcze mogą być przyczyny?

pozdro :drinks:

---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Nikt nic ? :(

Czujnik to będzie najprawdopodobniej to: 8D0 820 535

Widać go tutaj:

KGr_Hq_N_l0_F_h_KQGzb4_BQSY573_Jsw_48_20.jpg

I tutaj :

G17.jpg

Oraz tutaj:

8_D0_820_535.jpg

Chyba zaryzykuję i kupię.. skoro i tak go nie mam :) jak nie pomoże na klimę to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...