BOSE vs. Audi Sound System, gdzie są niskie tony?

Witam, w poprzednim B6 miałem system Audi Sound System i radio Chorus (SEDAN) aktualnie posiadam B6 z systemem BOSE (Concert II) w budzie AVANT.

Porównując jakość dzwięku duzym plusem BOSE jest czystość średnich i wysokich tonów oraz przestrzenność i brak zakłóceń przy wysokich poziomach głośności.

Jednak wg mojego porównania AUDI SOUND SYSTEM miało o wiele wydatniejsze i głosniejsze niskie tony, czy BOSE poprostu ciszej gra Subwooferem czy jest cos nie tak ? :)

Może masz przyciszony bass w radiu? Bose powinno grać dużo potężniej na niskich tonach. Przyłóż rękę do subwoofera, może on w ogóle nie gra?

bass w radiu jest na +6, subwoofer cos tam go slychac szczegolnie w bagazniku i czuc ze gra. Ale w kabinie dosyc malo basu jednak jest